Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom, ez panikroham...

Mi a bajom, ez panikroham akar lenni, csak nem engedem?

Figyelt kérdés

mostanaban egyre többször jön ram teljesen random pillanatokban, hogy szörnyen erzem magam. tegnap annyira rossz volt a hazautam a munkabol, (kb 40km-es ut autopalyan) hogy azon gondolkodtam megallok megnyugodni, de nem tudom mi a bajom. ugy erzem mintha egy hatarnal lennek, amit ha atlepek biztosan valami rossz dolog fog törtenni velem. egyszerüen csak rosszul erzem magam es meg kell nyugodjak vagy el kell tereljem a gondolataim mert ugy erzem megörülök.

nincs semmi bajom, nem vagyok depresszios, szorongos, van penzem, csaladom, baratnöm, barataim, kipihent vagyok, nem stresszelnek a munkahelyemen stb. semmi bajom. es megis elöjön ez. ezen a heten mar vagy haromszor. ez most mi? ez panikbetegseg? panikrohamom nincs, szerintem akkor lenne ha ezt a bizonyos hatart a magam megnyugtatasa hianyaval atlepnem. tud valaki segiteni ?


2021. nov. 19. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy teljesen megvagy elégedve azzal, amit csinálsz? Érnek sikerélmények? Hasznosnak érzed magad?

Mert az oké, hogy van pénzed, csajod, barátaid, de mi van, ha neked ennél több vagy éppen kevesebb kell?

Ezek a dolgok többnyire akkor jönnek elő, ha az embernek valami bántja az egóját vagy valami/valaki letörte azokat a bizonyos szarvakat.

Én úgy gondolom, hogy van valami baj az életedben, amivel lehet hogy még nem szembesültél, de bántja a tudatalattid.

Egy pszichológus segíteni fog biztos!

2021. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt a "határ dolog , rossz érzet ismerős - ez pánik vagy hasonló
2021. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!