Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Hogyan vészeljem át...

Segítség! Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Februárra kaptam időpontot a pszichiátriára. ( Jártam pszichiáterhez de sajnos váltanom kellett)

A lényeg hogy minden este már szorongok, reggel nagy nehezen bemegyek a suliba az első 2-3 óra az nagyon kellemetlen mert rettenetesen pánikolok és szorongok. Utánna már jöhet bármi semmi bajom nincsen. Nem tudok mit csinálni. Minden reggel más tantárgyak vannak és egyáltalán nem miattuk van mert ha később vannak akkor semmi bajom.

Mit csináljak?? Reggelente direkt sétálok, zenét hallgatok de semmi nem segít.

Légyszi valaki beszélgessen velem akinek van pár ötlete



2021. nov. 22. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes nyugtató teákat igyál mint a gép. Továbbá nézz utána a bátorító önközlések technikának. A reggeli stresszt szuperül lehet oldani enyhe kifáradást okozó testmozgással.
2021. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyél magántanuló.

gondolom, gimis vagy.

intézzétek el, h. magántanuló légy, akkor csak vizsgákra kell bejárnod.

én is végigszorongtam a gimit, mai eszemmel kiharcolnám, h. magántanuló legyek.

2021. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy az nem megoldád. Lassan már vásárolni sem tudok elmenni
2021. nov. 23. 07:07
 4/4 anonim válasza:

velem is ez van...

És szinte nem tudok mit tenni, kb 3 éve vannak pánikrohamaim, régebben hetente "CSAK" egy nap voltam nagyon rosszul....

De azóta egyre rosszabb ,már a suliba se merem betenni a lábamat, mert azonnal rosszul leszek.

Úgyhogy jelenleg magántanuló vagyok, (és NEM azt mondom ,hogyha pánikrohamaid vannak,akkor menekülj el gyáván előlük ,mint én :( ) szinte semmi nem segít (nekem) jártam már nagyon sok szhpiologushoz (kitapasztalták: ,hogy a rosszul léteim örökölt tartalmakból származnak [az egyik rokonomat a suliban kínózták és az ott lévő érzései: pánik, átragadt rám].Aztán megpróbálkoztam a homeopátiákkal (amiket még most is szedek) ,de nem igazan tüntettek el ezt a pánikroham érzést (MAX: egy kis bátorságot ad ,hogy kimenjek a szabadba)...

Arra jutottam ,hogy az egyetlen "orvosság" a szenvedés, és a megerőszakolás saját magunkat arra ,hogy végig kell csinálnunk ezt a napot...


Amúgy jobbulást kívánok, remélem segítettek a személyes tapasztalataim! :)

2021. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!