Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség, mit tegyek, hogy...

Segítség, mit tegyek, hogy feldolgozzam ezt?

Figyelt kérdés

Újból felriadtam egy rémálomból és ugyanolyan zaklatott vagyok mint akkor amikor történtek az ezekben az álmokban visszatérő esetek.

Le sem merem írni, félő, hogy nem marad fent, olyan kegyetlen. Ha megtudjátok hát tenni, kérlek adjatok inkább tanácsot mert nem tudok senki máshoz fordulni ezzel és most is folynak a könnyeim, olyan kétségbeesett vagyok.

Mindig is voltak kisállataink akik minden fialásnál túl sok kölyköt hoztak a világra. Közülük egy, esetleg kettő maradhat életben. Utóbbi években már annyi sem, ha az "elődjeiknek" nem esik közben baja. Apa távolítja el őket mindig amikor nem tartózkodom otthon de csinálta már úgy, hogy tudtam róla éppen mi folyik. Könyörögtem olyankor neki, ne tegye, a zokogást sem vette figyelembe mondván hogy nem tudunk ennyit etetni. De emlékszem hogy néztek ki a kölykök, a hangokra amiket kiadtak, meg a csattanásra. Pár óra az élet, annyi volt.

És apát látszólag fel sem zaklatja, most sem tesz semmit a megelőzésére. Én viszem ivartalanítani a nőstényeket majd. Fogalmam sincs, hogyan felejthetném el ezeket. Ha elfelejteni már nem is tudom, miért tör rám az emlékük ugyanolyan fájdalommal? Apát sem tudom már jó emberknek látni, hiába vannak jó tulajdonságai és megtesz sok mindent értünk.


2021. nov. 11. 03:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos mielőtt "divatba jött" volna az ivartalanítás, nálunk is ez ment. Vidéki kis faluban laktam, ott teljesen elfogadott volt ez a dolog. Én akkor kislány voltam, és nagyon megviselt, amit nagymamám csinált a kismacskákkal. Sajnos nem igazán tudsz mit kezdeni a fájdalommal, az idő fog segíteni rajta. Esetleg más családtagoddal, barátokkal nem tudsz erről beszélgetni? Jobb lenne, ha kiönthetnéd a szíved valakinek.
2021. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A családomban sajnos mindenki "támogatja" ezt a praktikát. Barátoknak meg nem merek elmondani ilyet, így is szoktak viccelődni velem hogy falusi vagyok. Ezzel egyenest valami barbárok leszármazottává válnék. Viszont van három tanárom is akikkel bizalmas viszonyban vagyok. Lehet, hogy ők meg feljelentenék a szüleimet emiatt?
2021. nov. 12. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!