Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ember egész életében egy...

Az ember egész életében egy kicsit üresnek érzi magát?

Figyelt kérdés

Ami ellen állandóan tesz


Tehát figyel arra mit eszik, mikor fekszik le, meditál, hobbijai vannak, sportol, talán még barátai is vannak stb.. ( Egyfajta figyelem elterelésként )


De mikor egyedül van beüt az üresség?


Mit lehet ezzel kezdeni?


28 évesen már úgy érzem ez kezd sok lenni, ha ez ezen a szinten tud csak maradni és nem fog javulni akkor nem vagyok biztos benne, hogy életben leszek még 20 év múlva


2021. nov. 27. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Az emberek olyankor vállalnak gyereket. Az aztán annyira lefárasztja őket, hogy örülnek, ha egy üres percük marad.

Ha gyereked van, megszűnsz létezni, főleg nőként, de a férfiakból is sokat kivesz.

Ezzel most nem a gyerekre akarlak agitálni (nekem sincs, és már ki is öregedtem), csak azt mondom, teljesen igazad van. Minden, amit az emberiség kitalált, élén a művészetekkel, arra van, hogy elviselhetővé tegye a létezést.

2021. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát 28 évesig ma tanul meg útját keresi a fiatal. 30-tól 40-ig él és önmegvalósít, aztán ha kedve van 40 elején gyerekezik, ha meg nincs akkor meghódítja a világot és nevet szerez magának.
2021. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert az embert Isten teremtette, még pedig azért, hogy Vele éljen közösségben. Az ember életének az az értelme, hogy megismerje a teremtőjét, Istent. Ezt Jézus Krisztuson keresztül lehet megtenni csak. Azért van az üresség érzés, mert egy Jézus alakú lyukat csak Jézussal lehet betölteni. Semmi mással.
2021. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igen 3mas ez is érthető, habár a templomba járás sosem volt a stílusom, de erre kezdek rájönni, hogy ez valahogyan így van
2021. nov. 28. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A templomba járást én sem javaslom, ott Jézussal nemigen, csak besavanyodott álkeresztényekkel lehet találkozni. Egy pünkösdi karizmatikus közösség felkeresése a célravezető.
2021. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!