Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszermentes lehetős...

Milyen gyógyszermentes lehetőségek vannak mentális eredetű fejfájás csillapítására?

Figyelt kérdés
Egyrészt szélsőségesen introvertált személyiség vagyok eleve, plusz még azért elég sérült is. Ha valakivel sokat beszélgetek, teljesen kimerülök a szociális kapcsolattól, és mindig fejfájásba is átcsap. Van valakinek valami jó ötlete? (Ha mondjuk valami jóga, meditáció, akkor valami azon belül konkrét név/ötlet is érdekelne esetleg, mert nem vagyok képben a témában.)

2021. nov. 27. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Autogén tréning?
2021. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy amit előző írt, vagy mindfulness-t is megnézheted. Youtube-n biztos találsz ilyen videókat.

Nekem az jutott eszembe, hogy nem azért fájdulhat meg a fejed esetleg, mert a beszélgetés alatt "befeszülsz" (nyakizmaid feszesek, vállaidat felhúzva tartod, fejed behúzod kicsit stb)? Ha igen, akkor pl. lazító váll-nyakmasszázs jót tehet.

2021. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia. 8 év fejfájásomat tette rendbe.
2021. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. nov. 27. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!