Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik vitamin az amleyik...

Melyik vitamin az amleyik tényleg jó stressz ellen?

Figyelt kérdés
Márha van ilyen. A magnéziumot tudom,semmit sem segít.

2021. nov. 28. 15:25
 1/7 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
A C vitamin mindenre jó. De legjobb a B6. Valamint a D és a cink.
2021. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Orbancfu tea, citromfu tea, kuraszeruen kell inni, illetve meg a b6 vitamint is mondjak, hogy jo.

Most hogy ezek valojaban mennyit segitenek,passz. Nyilvan ha olyan szintu a stressz, akkor az okot kell megkeresni, mert szedhetsz ra barmit, attol elmulni nem fog.

2021. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
B6 vagy B komplex
2021. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon stresszes vagyok sajnos, én elmentem végül egy energia gyógyászhoz, ott megnéztük milyen vitaminkból van hiányom, én most azokat szedem, valamint segített elengedni azokat a dolgokat, amik a stresszt okozták. Nekem már folyamatosan fájt a gyomorom a stressz miatt, és amiatt, hogy egy dolgot képtelen voltam elengedni, és ezt sikerült megszüntetnie.
2021. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos egy vitamin/vitaminok nem fogják a legtöbb ember stresszét lényegesenecsökkenteni.

Persze jó ha van. De ha nincs hiányod a vitaminokból, nem vitamin hiány okozza a stresszt, akkor sokat nem fog segíteni.

Több növényi kivonat van stresszre. Tudományos vizsgálatok alapján ezeknek *valószínüleg* vannak hatásaik:

-Aswagandha

-Rhodiola

-passion flower

-valerian

-5HTP

Még van pár ami *talán* segithet a stresszen:

-Lysine

-Chromium

-GABA

-L-theanine

-L-Glycine


De legyen szem előtt, hogy nem fog egyik sem csodát művelni.

Sokszor ami az egyék embernél hat, a másiknál nem.

2021. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Humorosan a leszarom vitamint szokás ajánlani.
2021. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
xanax
2021. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!