Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhetném le a fiatalo...

Hogyan győzhetném le a fiataloktól való félelmemet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és néha nagyon előjönnek a szociális fóbia tünetei. Az egyetemen meg a koliban rengeteg fiatal van, és ebbe a közegbe kerülve rögtön rosszul érzem magam, bár fizikai jelei nincsenek. Azt érzem, hogy ha rám néznek, akkor egy közéjük nem illő, túl komoly fapofát látnak, félek, hogy valaki ismerőst nem ismerek fel, mert sokszor kerülöm a szemkontaktot, nehogy azt gondolják, hogy megbámulok valakit, vagy azért nézek valakire mert tetszik nekem. Lehet hogy ez így gyerekesen hangzik... A lényeg, hogy tenni szeretnék ellene!
2010. szept. 5. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Google a te barátod!

Google > fóbia leküzdése

Nagyjából 1 340 találat (0,19 másodperc)

2010. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bírom az ilyen lenéző válaszokat...
2010. szept. 5. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is voltak hasonló problémáim :) Amikor átigazoltam egy másik csapatba meg amikor ezzel együtt új suliba kerültem..:) Próbálj meg vagy a saját dolgoddal törődni, vagy beolvadni és megkérdezni valakitől,hogy mennyi az idő.. Te milyen szakra jársz amúgy.. stb :) Ne stresszelj, oldódj ;) (13/F)
2010. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenkinél kerülöd a szemkontaktust?
2010. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen mindenkinél ebben a közegben, meg például vendégségben is van ilyen.
2010. szept. 10. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam is ez van.. de egy idő után megtanulok a szemébe nézni valakinek, néha nem sikerül.
2010. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!