Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés

Állandóan attól szorongok,h.a szeretteim közül meghal valaki hirtelen...ettől néha még sírógörcsöt is kapok!

...a másik az,hogy a párom megcsal...állandóan ezeken agyalok de már nagyon durván!


2008. okt. 18. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglald le magad valamivel, mert nagyon unatkozhatsz...
2008. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miközben a halál lehetőségén aggódsz, elveszed magadtól az élet örömét, szeretteidtől pedig a velük töltött időt. A rossz élet, a kihasználatlanul hagyott, elpocsékolt (pl. felesleges félelmekre pocsékolt) élet sokkal rosszabb a halálnál!

Hogy a párod megcsal, gondold végig, van-e alapja a gyanúdnak, változott-e a kapcsolatotok. Ha ez is csak üres félelem, próbálj a kapcsolatotokra koncentrálni, és ha boldog, szenvedélyes a kapcsolat, mndkettőtök számára kielégítő, az csökkenti a hűtlenség esélyét.

Ha a fentiek vagy más tanács alapján sem bírsz a félelmeiddel, nyugodtan keress fel egy pszichológust! Nem szégyen egyáltalán, az a szégyen, ha valaki hagyja elharapózni a dolgokat! Egy jó pszichológus sokat segíthet!

2008. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Ezek a dolgok bármikor megeshetnek ez a helyzet. Én is félek ezektől, de ha sors igy akarja, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni. Tehát ne foglalkozz ezekkel, annyit tehetsz, hogy figyelmezteted őket az esetleges veszélyekre. Keress egy jó hobbit, vagy ha nem megy, akkor egy jó pszichológust.

ÖNBIZALOM kell neked.

A 21. században olyan nincsen már, hogy megcsalás! Képzeld el, hogy te vagy a barátodnak a kedvenc kajája, de elcsapná a hasát, ha mindig csak belőled falatozna...érted ugye? A másik az az, hogy amelyik barátnőm féltékenykedett, azt csaltam meg a legelőbb, mert annyira idegesített....!!!

Tanulj meg uralkodni az érzéseiden, és mindezt optimistán! A világ szép.

2008. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló a nyitott kapcsolatok híve:D
2008. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy a sunnyogásé. Nyitott kapcsolat az, ahol mindkét fél úgy gondolja, nem titkolóznak, és főleg nem okoznak egymásnak fájdalmat.

A kajás hasonlat hülyeség, a szerelem nem evés, és az ember nem kaja! Különben is, egy ember is lehet változatos, egy emberben is lehet mindig újat találni. EGyébként meg szerintem nem kell azért a változatosság, hogy változzanak a dolgok, ha amúgy jók. Én szeretem a JÓ állandóságát :D

2008. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!