Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tii is elszoktatok vonulni enni?

Tii is elszoktatok vonulni enni?

Figyelt kérdés
Ha néha megézehezem és épp befalnék egy mekit vagy ilyesmit, akkor mindig elvitelre viszem, a hidegben is képes vagyok megenni, vagy éppen a meki wcjében, csak nehogy egyedül kelljen beüljek, barátokkal nyilván leulok, de egyedül félek leulni es enni, hogy mit gondolnak, vagy néznek épp engem. Plazaban is van hogy elmegyek a mosdoba enni. Veletek is van ilyen hogy ennyire szorongtok?tudom ebben nincs semmi ciki ha beül valahova az ember egyedül de én félek :( ti hogy vagytok vele?

2021. dec. 7. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Pszichológussal beszéltél már?


Ez nagyon nem normális sajnos. :(


Csak te képzeled be magadnak, hogy néznek téged.... Éppenhogy negligensek az emberek, még akkor se néznek oda (pl. egy utcai támadás esetén), ha nagy szükség lenne rá!

Nemhogy egy pláza hatalmas kajáldás részén, ahol százötven-kétszáz ember eszik egyszerre....

Nem foglalkoznak az emberek mások evésével, 100%-ra nem!

2021. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

WC-ben enni???

Na, azt semmiképpen!

2021. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, még lemaradt egy mondat....


Ha logikusan végiggondolnád, hogy ez mennyire irreális, rájönnél, hogy ha sokan ilyenek lennének, akkor a wc előtt állnának a sorok, hogy bejussanak hamburgert enni... :)))))


Ezzel ellentétben mindenki kint eszik az étteremben. Akár egyedül, akár kettesben, akár sok baráttal.

2021. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok más előtt enni, ha lehet, nem is teszem, vendégségben sem fogadok el semmit innivalón kívül.

Azért a wcben nem ennék, pláne nem egy pláza koszos, büdös wcjében. Egyszer volt olyan, hogy a mekiben dolgoztam, a pihenőben épp interjúztattak, az irodában bent volt az egyik műszakvezető, akit amúgy is ki nem állhattam, ezért inkább gyorsan befaltam a kaját az öltözőben, de közben féltem, hogy bejön valaki. Utálom, ha csak rám néznek mikor eszem.

2021. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4: és más hasonló pszichés szorongásod is van?

Akiket én ismerek, azoknak egy sor problémájuk van, az evés csak egy a sok közül. :(

2021. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
#5 alapból utálom, ha néznek, mindig azt hiszem, hogy kibeszélnek, kinevetnek. Ha ez szorongásnak számít, akkor igen.
2021. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már sokszor ettem egyedül a Mekiben, a kutya nem nézett.
2021. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ki az a hülye aki a budiban eszik?
2021. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6: és sohasem tudnak meggyőzni téged, hogy ezt csak beképzeled magadnak? Vagy a családod, ismerőseid, barátaid nem foglalkoznak ezzel?
2021. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Én is mindig a budiba vonulok enni. Ott legalább meleg van és az ülés is kényelmes. Haverokat is oda hívom, bulit rendezünk mindíg, ha szülinap van vagy valami, ott gyülünk össze. :p dehogy is

Viccen kívül én se szoktam leülni egyedül, mostanában zsűfoltabb meki környékén vagyok, nyugiba vagy blahán ilyesmi bőven lehet ülni. Westendbe én se szeretek. oda nem is megyek

2021. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!