Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás depresszió lenne?...

Szorongás depresszió lenne? Gyógymód ??

Figyelt kérdés
Sziasztok picit hosszú lesz de értelmes választ szeretnek kapni. 24 eves lány vagyok,3eve apu öngyilkos lett. Láttam is. Gyerekkorom 0 boldogság. Alkoholista volt sajnos,napi szinten veszekedett anyámmal. A dolgok a halála után kezdődtek… feltem hogy betornek,nem tudtam aludni… feltem hogy daganatos vagyok,többe kevésbé elmúlt ez a rész most fel éve kb szedelgek ha arra gondolok hogy szedulok. Ma egész nap szorongtam és délután majdnem meghalok érzésem volt. Mint aki megszakad belülről a mellkasom a nyakam és a fejemben. Utána feltem hogy ismétlődik aztán majdnem megint úgy jartam. Elmentünk ügyelet EKG stb rendben… elvileg a paniktol volt/van.. mit tegyek? Van egy kisfiam és azon tűnődok folyton hogy nehogy baja legyen nehogy meghaljak,anyam a parom stb…mindenkit kikeszitettem már… most kellene boldognak lennem megnyugodhatnék… de sajnos folyamatos gyomor ideg,szedules stb jön rám.. gyenge is vagyok,fulladok ha erre gondolok.. szervi bajom nincs… szerintetek? Mit tegyek már hogy jobb legyen? Felajanlottak ma a frontint de nem igazán akarok 24 évesen rászokni ilyesmire
2021. dec. 8. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Hogy nem jutott eszedbe pszichológushoz menni??? Hogy nem jutott eszedbe???
2021. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Probalnam magamnak ezt megoldani… probaltam…
2021. dec. 8. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Nem megy ez egyedül kérdező... Segítségre van szükséged. Megpróbáltad, ahogy más is próbálta, de ha nem megy akkor el kell menni egy pszichológushoz.


Kitartást neked, de mindenképpen kérj segítséget!

2021. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy fog zajlani ez az egész?
2021. dec. 8. 21:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod megoldani egyedül, látod, hogy nem lehet! Mért kéne egyedül? Ez annál sokkal bonyolultabb és sokkal fontosabb! Nem kell szenvedni, szakemberhez kell menni, klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához, nem sima pszichológushoz. Ugyanolyan egészségügyi kérdés, mintha a gyomrod vagy a lábad fájna. Ha nem akarsz gyógyszert, akkor nem pszichiáterhez, és mondd a pszichológusnak, hogy lehetőleg gyógyszer nélkül szeretnél kikecmeregni belőle.
2021. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Holnap felhivom a körzeti pszichológust
2021. dec. 8. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy van-e pénzed (jó sok!) magánterapeutára. Ha nincs, akkor marad a tb alapú pszichológus a helyi pszichiátriai gondozóban. Heti rendszerességgel kell járni és végigbeszélitek az életedet. Legalább egy fél éves közös munka. A pároddal jól megvagytok, ő biztonságot jelent neked? Más rokonok, barátok?
2021. dec. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen a családom mindenki mellettem van. Magánba megyek ide a körzetihez. Holnap felhivom. Egyebkent ezek a tünetek utalnak a szorongasra?
2021. dec. 8. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ezek maga a szorongás. Ha a körzetihez mész, az nem magán.
2021. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Javítom, korzethez tartozó magán orvos :) kis írtam magam és sokkal jobb nemtudom mi miatt van ez
2021. dec. 8. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!