Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak az öngyilkosság a megoldá...

Csak az öngyilkosság a megoldás, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Olyan lehetetlen, kilátástalan helyzetben vagyok jelenleg, csak 2 megoldás van, az egyikre rámenne a jövőm, a másik az öngyilkosság. Másodikat egyszer úgyis megtenném, ha nem most, majd a jövőm miatt, akkor mi értelme van várni?

2021. dec. 10. 06:02
 1/7 Matematek válasza:
100%

Nehogy öngyilkos legyél.

Inkább kezdjél egy új életet.

Nincs értelme olyan kapcsolatokban lenni hogy ilyen helyzetbe hoztak téged

2021. dec. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
62%
Akkor most mi a kérdés?
2021. dec. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából semmi
2021. dec. 10. 06:30
 4/7 anonim válasza:
80%
1.Nem biztos hogy rámenne a jövőd. Mert azt sose tudható mit hoz. Legyél kíváncsibb hogy miket hozhat még az élet, egyáltalán nem biztos hogy csak szenvedest. Ha öngyilkos vagy sose tudod meg. 2. Nem biztos hogy ha öngyilkos leszel véget ér minden szenvedés. Lehet fizikailag igen de lelkileg nem. 3. Gondolkozz és próbálj Megoldást találni. Kérj segítséget.
2021. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szarj le mindent és utazz el egy hónapra a Szaharába!


Változtass valami radikálisat!


Költözz el egy másik országba, esetleg egy másik kontinensre!

2021. dec. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem igaz sem az hogy csak ez a 2 megoldás van, az meg pláne nem, hogy a jövőd BIZTOSAN úgy alakul ahogy te gondolod most.


Van kiút ebből. De egyedül nem fog menni. Segítséget kell kérned.

2021. dec. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy szét kellene választani a gondolatodban, hogy nem az életedből van eleged, csak abból a helyzetből, amiben vagy. Nekem nagyon nagy megkönnyebbülést okozott, amikor jártam pszichoterápiára, hasonló mértékben kétségbe tudtam esni én is. Mára jobban vagyok, bár néha azért megcsap a szele, de jó, hogy nem tette meg, sok jó élményt kaptam azóta, és sokat tudtam adni is a világnak.

Nekem néha az segít, hogy a konkrét problémámat elmondom barátnak, barátnőnek és olyan meglepő javaslatai tudnak lenni a helyzet megoldására, ami nekem eszembe se jutott. Tehát javaslom ezt neked is! Ha egyedül nem megy, próbálj segítséget kérni barátoktól, vagy akár itt. Csak tedd fel a konkrét kérdésedet, ne csak így általánosságban!

Van ilyen segélyvonal is hívd fel, nem veszítessz vele semmit! [link]

2021. dec. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!