Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet vagy ez egy...

Ez mi lehet vagy ez egy mentális probléma?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja úgy vagyok hogy eszembe jutott olyan dolgok hogy mi van ha csak én vagyok ezen a világon és semmi sem létezik rajtam kívül ezen a világon nehéz el magyarázni valami ilyesmi és az a kérdés is fel döbbent bennem hogy miért pont én? Nem tudom ezt el magyarázni nagyon nehéz mint ha rajtam kívül minden egy bábu lenne és csak én élnek és ez már engem lassan depressziossa tesz.

2021. dec. 11. 05:55
 1/2 anonim válasza:

Épp úgy lehetséges, mint az hogy igazából egy videojátékba vagyunk, ha meghalunk a menyországba jutunk, de lehet hogy újjá születtünk, vagy felsőbrendű lények figyelnek meg minket.....stb...

Szóval igazából bármi lehetséges, és pont ez a baj, hogy senki sem tudja az igazságot... vagy csak a nagyon nagy fejesek....

Igen, én is szoktam ilyeneken gondolkozni..... én ezt nevezem túlgondolásnak... hogy az agyam folyamatosan pörög és gyártja az olyan gondolatokat amik másnak eszébe se jutna....és igen, a depressziómnak és a pánikbetegségemnek ez az egyik alapja.... az agyam....

Ugy hogy ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül és igen ha ez komolyabbá fordul orvoshoz kell menni....ezt én magamról is tudom, csak én nem gyűjtöttem hozzá még elég erőt.

2021. dec. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el először a körzetihez, ő beutal az idegosztályra,és onnan továbbküldenek ahová kell.
2021. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!