Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi fene van velem?

Mi fene van velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is bocsánat ha rossz kategóriába írok, de azt hiszem ide illik a legjobban a kérdésem. Valami van velem mostanában, valami ami azt érzem hogy egész szép lassan kezd felemészteni és szeretném megtudni hogy mi is lehet ez, illetve van-e valami gyógymódja. Ennek érdekében kérem a ti tanácsotokat. Kezdjük az idei nyárral. Számomra borzasztó volt. Életem eddigi legszarabb nyara volt és ezt csak is a "Legjobb barátnőmnek" köszönhetem. Nem akarlak fárasztani titeket a részletekkel, így is elég lesz nektek a regényemet elolvasni, szóval a lényeg annyi hogy véget vetettem a barátságunknak, de jó okkal. Dióhéjban annyi hogy mióta gimis lett talált magának valaki jobbat a helyemre és még a szerelem is rátalált. Én pedig szépen lassan feledésbe merültem, már csak egy rongy voltam a számára, amit újra és újra elővett ha valami gondja volt és kisírta benne magát. Velem pedig ilyet senki nem tehet meg. Még ő sem. A sztori szempontjából nagy szerepet játszik hogy Németországban élek, tehát a távolság végül a mi kapcsolatunkat is szétcincálta, mint mindenki másét. Azon a nyáron hatalmasat csalódtam, ugyanis miatta imádtam hazajárni Magyarországra, ez motivált mindvégig amikor itt kint voltam, hogy hónap végén sikoltozva egymáshoz rohanunk és hadarva elmeséljük a történéseket. De most semmi nincs. Úgy érzem eltört valami belülről.Próbáltam túllépni és mégjobban belevetni magamat a tanulásba, de ez a semmi érzés valahogy folyton megtalál. Nem érzem magam motiváltnak. Jövőhéten megyünk ismét haza, örülnöm kellene ahogyan szoktam, de nincs kedvem haza menni. Nemsoká karácsony, amire mindig én kezdek el a leghamarabb készülődni, most nincs kedvem ünnepelni. Imádom Németországot, még sincs kedvem itt se lenni. Kedvenc hobbim a fordítás, ami mindig ellazít, mégse könnyebbít meg. Mi a franc van velem? Úgy utálom ezt az érzést, próbálok túllépni rajta, de egyszerűen a magánéletemben nem motivál semmi. Most elég szentimentálisnak és nyavalygósnak tűnhetek, de higyjétek el hogy baromi szar érzés. Mit csináljak? Mit tegyek hogy jobb legyen? Mindenkinek aki válaszol, előre is nagy köszönet!


16/L


2021. dec. 11. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz nyavajgósnak!

Németo.ban csinálsz valami diákmunkát?

2021. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, ha csalódtál benne. Ha nem akarod, hogy csak akkor vegyen elő, amikor nyavalyogni akar valakinek, akkor mást nem tudsz csinálni. Vagy beszéljétek meg.
2021. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyes: nem, én itt kint tanulok. Jövőre megyek fősulira

Kettes: Már rég megtettem

Köszi hogy válaszoltatok!

2021. dec. 11. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:

A távolság a kis tüzet kioltja, a nagyot fellobbantja. A ti barátságotoknak véget vetett, de talán már eleve halálra volt ítélve.

Keress új barátokat. Ha egy igaz barátot találsz, újra tiéd lesz a világ. :)

2021. dec. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!