Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült legyőznie a szociális...

Sikerült legyőznie a szociális szorongást pszichológus segítségével valakinek?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé szorongó alkat vagyok.


Változó a hangulatom. Néha könnyebb néha egyáltalán nem szorongok néha pedig boltba is nehezen megy kérni egy kiló kenyeret vagy akár köszönni valakinek.


Munkában is eléggé befolyásol néha.

Előfordul, hogy emiatt kicsit depresszív a hangulatom.


23n



2021. dec. 9. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván sikerült, ne hiányos statisztikákat keress, hanem menjél pszichológushoz. Azért van! Segít helyrerakni az önbizalmadat.
2021. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nélkülük csináltam.rengeteget olvastam utána,néztem sok videót, külföldi szakembereket. Nekem az vált be,H hozzászoktam , magyarán direkt ilyen helyzetekbe hoztam magam,gyakoroltam mondhatni.pl amikor másik városban voltam, idegenekkel szoba elegyedtem.nehez volt rávenni magam.vagy távolsági buszon.evek kellettek hozzá.ha idegesítenek is az emberek már úgy vagyok vele,hogy az is csak egy másik ember mint én. Depresszív hangulatra aktív testmozgást ajánlok,napi egyórás séta,bicaj,futás bármi ami jól esik.megdobja a szerotonin szintet.
2021. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!