Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriáról, mentális...

Pszichiátriáról, mentális betegségekről kérdezhetek? Tanács kellene, gyorsan.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit kéne tennem. Úgy érzem hogy nem vagyok képes tovább folytatni, mindan nap felkelni és csinálni a dolgomat (vagyegalábbis megpróbálni) mintha bírnám tovább. Sokszor van pánikrohamom (/+anxiety attack, annak aki tudja hogy mit jelent). Nagyon szeretném.hogy valaki végre diagnosztizálja a betegségeimet (mentális és fizikai). Nem tudom hogy kihez forduljak, az iskolából bukásra állok több tantárgyból, nem vagyok képes megcsinálni a legkisebb feladataimat sem. Nem tudok aludni a bal oldalamon már egy éve, mert fáj a mellkason ha így teszek, nem kapok levegőt. Félek, hogy komoly bajom van, de nem tudom, kitől kérjek segítséget, mert a háziorvosoknak nem tartom a kapcsolatot. Szeretnék pszichiátriára menni, mert öngyilkos gondolataim vannak, bántani szoktam magam, és úgy érzem hogy nem bírom tovább ezt az egészet. Ezzel az a baj, hogy nem tudom hogy hogyan lehet oda önként bemenni, hogy mit csinálnak majd velem, hogy mikor jöhetnek ki, hogy mikor láthatom a hozzátartozóikat, és hogy mit kell vinnem magammal. Félek az egésztől, de nem nagyon látok más megoldást. Sőt,nem látok megoldást.

Légyszi segítsetek, valaki mondja el hogy ilyenkor mit kell csinálni, tehetetlennek érzem magam. Mintha nem tudnám megállítani ezt az egészet



2021. dec. 13. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

1. Iskolapszichologus

2. Pedagogiai szakszolgalat

3. Kek vonal

4. Pszichiatria

Hany eves vagy, es helyileg merre? Nagyon hely fuggo, hol zarnak be, vagy hol probalnak tenyleg segiteni (felnott pszichiatriak vagy pl. Vadaskert, Heim Pal)

2021. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első jól írja. Az első dolgod legyen felkeresni az iskolapszichológust. Ha ő nem elérhető, hívd a kék vonalat. Nem fogják tudni, ki vagy, nem kell félned. De a legjobb a sulipszichológus lenne, ő pedig elirányítana a segítség felé.
2021. dec. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!