Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyre többször szorongok...

Ha egyre többször szorongok mehetek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nincsenek már szinte barátaim sem, egy rövid párkapcsolatom volt életemben csak, de szerintem azt sem tudtam rendesen feldolgozni. Most félek az érettségitől is,olyan sok időt töltöttünk onlineban. Fogalmam sincs hogyan szedem össze magamat, hogy tisztességesen sikerüljön. Úgy érzem nem tudom kiadni magamból. Segítene ha pszichológushoz elmennék?

2021. dec. 19. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Bármikor mehetsz pszichológushoz, akkor is, ha semmi bajod! A te esetedben kifejezetten indokolt.
2021. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Persze. A szüleid fizetnék?

Az érettségi sikerének semmi köze az online tanuláshoz, a tankönyveket kell megtanulni ill. a matekpéldákat, nyelvi feladatokat a korábbi érettségikből gyakorolni. Csak idő kérdése, semmi nehéz nincs benne.

2021. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Őszintén úgy érzem anyukám igen, de nem akarnám ezzel terhelni. Viszont önerőből nem feltétlenül tudnám finanszírozni
2021. dec. 19. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor pedig terheld, úgyse sokáig élsz már az ő anyagi támogatásukból. Valószínűleg nem igényelsz hosszas kezelést.
2021. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!