Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék túllépni ezen?

Hogyan tudnék túllépni ezen?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt egyszer nyitva maradt a csap, egy egész napig távol voltunk. Hál'istennek egy valaki otthon maradt, így észrevette, nem történt olyan nagy baj. De mindig elszorul a torkom, hogy mi történhetett volna, ha nem marad otthon senki. Társasházban lakunk, ez egy olyan csap amin kisebb sugárban folyik keresztül a víz, a normális konyhai csap mellé van szerelve.

2021. dec. 20. 00:45
 1/4 anonim válasza:

Nem biztos hogy jól értelmezem, nem tudom mennyire súlyos ez, de én ha gondolkozok valamin, amit egyébként teljesen feleslegesnek érzek (régi beszélgetés, mi lett volna ha..), egy magnerotot veszek be, esetleg mellé bkomplexet, vagy más ezeket tartalmazó bogyót. Függő nem leszel, mivel nem gyógyszer, de úgy tapasztaltam (édesapámon), hogy magnerot és b komplex után magneb6 nem működik..

Esetleg nyugiteát a herbáriától. Nem valószínű, hogy ha egyszer beveszed, vagy akárhányszor, nem fog többet eszedbe jutni, de ideiglenes megoldásnak jónak tartom, amég nem jössz rá mi a leghatásosabb számodra.

Viszont ha ennyiszer eszedbe jut, és aggaszt (teljesen érthető), akkor jobban odafigyeltek az ilyenekre, szóval valószínűleg nem fordulhat elő többé ilyen❣️

2021. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mániákusan ellenőrzök mindent, de a családunkban mintha mindenki szórakozott lenne (enyhe ADHD-ra gyanakszom, de erre csak az utóbbi egy évben gondoltam, nem is tudtam hogy van ilyen). Aki nyitva hagyta a kávéfőzőt is rendszeresen bekapcsolva hagyta. Már nem él velünk, de egyszerűen nem tudok megnyugodni, folyton attól rettegek hogy milyen apróságon mehetett volna félre az életem.
2021. dec. 20. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ühüm, a vidéki lakásunkban 2 hónapig nyitva maradt a csap nemrégiben, lett egy kedves félmillió Ft-os vízszámlánk. Erre ment el az új laptopra szánt pénzem, bosszantó? Rohadt bosszantó. Életem tönkrement? Nem ment tönkre. Ez van bazze, ilyenek előfordulnak.


Nem egy ilyenen megy félre az ember élete, hanem az olyanokon, ha mondjuk nem komplett embert választ a társának. Folyó csapnak hosszú távon semmi jelentősége nincsen.

2022. jan. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amitől konkrétan félek, hogy mi van ha túlmelegszik valami és ezért mondjuk tűz üt ki, mert bekapcsolva hagytak valamit.

A csap meg pont úgy folyt volna hogy nem a mosogatóba hanem mellé (a mosogató mellett van, de el lehet fordítani), és így tovább eláztatva mindent.

2022. jan. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!