Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy borderline nőnél mitől...

Egy borderline nőnél mitől függ, hogy jóban akar-e maradni az exével vagy megutálja?

Figyelt kérdés

Barátnőm diagnosztizált border, 3 hete szakítottunk. Azt kell róla tudni, hogy két exével is rendszeresen tartja a kapcsolatot, egy harmadikkal meg nem, de hol kedvesen mesél róla, hol lenézően.

Mi négy évet voltunk együtt, velem volt eddig a leghosszabb kapcsolata, de szakított, mert talált mást. Azóta nem reagál semmire, amikor legutóbb beszéltünk mindenért én voltam a hibás. Előtte pár nappal még nagyon szeretett. Ez náluk általában visszafordul vagy ha megutált, akkor egy életre megutál ilyenkor?


2021. dec. 22. 11:48
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
81%

Akármi lehet.

3 éve volt egy 2+ hónapos kapcsolatom egy diagnosztizált borderline csajjal. Én vagyok #4. Az előző pasiját (#3) akkor nem utálta, de elég sok kritikát megfogalmazott vele kapcsolatban, főleg a sóherságát, amit más forrás is igazolt. Az azelőtti (#2) egy neki igen kedves (a kapcsolatunk alatt is és azóta is meglátogatott), de igen problémás pasi. Őt leírta, mint fejlődésképtelent. Az azelőtti (#1) meg egy "valóságos szent" volt, élete szerelme. Amikor a csaj engem őt (a csajt) kidobni kényszerített, akkor a szenthez fordult segítségért. Most #3-vel találkozik sokat (elvileg mást nem), ami már #3 új partnerét zavarja. Engem nem keres. Jobb is, még ha a legjobbakat is kívánom neki.

2021. dec. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy éppen milyen gyíkja van. De lehet, hogy 5 perccel később másmilyenje lesz, aztán megint. De a kérdésfeltevésből is látszik, hogy fogalmad sincs a border mibenlétéről. Nem tudod mi az. Örülj, hogy megszabadultál tőle, de filózz el azon, hogy miért estél bele a csapdájába, vagy simán kifogsz egy pontosan ugyanilyet csak másik díszkötésben.
2021. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez azért nem csak attól függ, hogy borderlineos-e valaki, hanem attól is, hogy milyen a partner.


Én diagnosztizált borderesként jobbnak látom szakítás után eltávolodni egymástól. Ugyanis ha továbbra is beszélgettek, mint "barátok", az megakadályozza a továbblépést.

2022. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!