Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyszer én voltam egy...

Ha egyszer én voltam egy borderline kedvence, de aztán megharagudott, akkor lehetek még vele jóban?

Figyelt kérdés
Engedné vajon? Én szeretném, ha újra jóban lennénk, de félek kontaktalni.

2021. aug. 26. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
És miért szeretnéd? Egy fedél alatt élsz vele? Különben kerülném, az ilyen emberek pusztítóak a környezetekben élőkre.
2021. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Féljél is.
2021. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném, mert hiányzik. Nagyon jókat beszélgettem vele, megert engem.
2021. aug. 26. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedvesség - harag - kedvesség - harag, ez végtelen láncban menne, nem élveznéd, hidd el.
2021. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ mivel bántottad meg. Én pl annyira ragaszkodok, hogy hamar megbocsátok, de lehet neki esnék a másiknak 🤷🏻‍♀️
2021. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:( talán csak ábránd marad
2021. aug. 27. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mint borderline mondom, hogy kb baráti kapcsolataim 90%át azért építettem le mert épp szar kedvem volt és egy kis hülyeség miatt berágtam. néha velük álmodom és álmomban még barátok vagyunk, együtt csinálunk dolgokat, ált. sírva ébredem ezekből az álmokból, mert tudom, hogy nem lehet visszacsinálni és nem érdemes, hisz nem tudok hosszútávon kapcsolatokat működtetni.


kérdésedre válaszolva: ha kész vagy 100szor is kibékülni vele akkor megpróbálhatod

2021. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!