Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoterápiás üléseket...

Pszichoterápiás üléseket vártátok a kezelés alatt?

Figyelt kérdés
Jól esett részt venni ezeken az üléseken, és vártátok a következő alkalmat?

2021. dec. 23. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nagyon várom őket igen szeretek járni pszichoterapiara
2021. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Én csak nemrégóta járok, de nagyon várom mindig a következő alkalmat.
2021. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én is várom. Általában. Előfordult ritkán, hogy inkább kihagytam volna a következő alkalmat, de aztán megbeszéltük. Mondjuk most jövő hèten tènyleg nem fogok menni lemondom. De ilyen még nem volt
2021. dec. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szinte soha nem várom. Ti miért várjátok?
2021. dec. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert ez az egyetlen hely, ahol tényleg figyelnek ràm.
2021. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fizetni az ülések után kell minden alkalommal? Vagy egyszerre a kezelés kezdetén? Hogy megy ez a pszichológusnál?
2021. dec. 24. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én ingyenesbe járok.
2021. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Én több, mint fél éve járok pszichológushoz. Az elsõ pár hónapban személyesen voltam, akkor minden alkalom után fizettem az aktuálisat, amióta az egyetem miatt csak online tudunk beszélni, azóta megbeszéltük, hogy havonta számlázza ki az alkalmakat és akkor nem kell minden héten az utalással bajlódnom. Szóval szerintem meg lehet beszélni vele, hány alkalmat fizetsz egybe, de ehhez szerintem már kell egy bizalom mindkét fél részérõl. A pszichológusnak nagy kiesés, ha egy hónapig nem fizetsz, aztán eltûnsz.

Egyébként én is nagyon szeretek járni. Mindig tanulok magamról valamit és jól esik egy elfogadó környezetben beszélni azokról, amik nyomják a lelkem

2021. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem változó. Hol előre fizetek több alkalmat, hol utólag többet.
2021. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van annak szerepe, hogy milyen nemű a terapeuta? Férfi férfihez, nő nőhöz menjen? Vagy mindegy?
2021. dec. 24. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!