Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ünnepeljek a párom nélkül?

Hogyan ünnepeljek a párom nélkül?

Figyelt kérdés
A párom egy 19 éves nő,én 21 vagyok.Az apukáját még nagyon fiatalon(kb 5 éves korában)elveszítette egy frontális karambolban.Kamionsofőr volt az apukája.A párom képtelen nélküle odaülni velünk az asztalhoz,és ünnepelni.A problémám az,hogy így a párom nélkül én sem tudok ünnepelni.Pedig Nagyon szeretnék.De mégse megy.Gyenge vagyok hozzá,gyengének érzem magam.Segítsêgre van szükségem.
2021. dec. 24. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
15 éve nem karácsonyozott és nem is fog a jövőben sem? vagy hogy van ez, kicsit zavaros.
2021. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ne legyél gyerekes, pláne ne kislányos
2021. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Talán ez az emberiség utolsó karácsonya! Nem a járvány miatt. Isten ígérete napjainkban teljesedik!

Mond el a barátnődnek, apukája hamarosan újra élni fog a megtisztított, paradicsommá alakított földön.

Ahhoz, hogy mi is élhessünk, kell tennünk valamit!

2021. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten keressetek fel egy szakembert!
2021. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszoló is kereshet szakembert. :D


Egyébként meg vagy ne ünnepelj akkor, és legyél a párod mellett, vagy függetlenítsd magad valahogy pár napra tőle... nem tudok erre mást mondani.

2021. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!