Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan ünnepeljem a 21....

Hogyan ünnepeljem a 21. születésnapomat a 2,5 hónapos kislányom mellett? Hova mehetnék vele? Apuka külföldön dolgozik, szóval egyedül lennék vagy tesómmal.

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem odahaza lenne a legmeghittebb!

Ott könnyebben megoldható a baba esetleges nyűgössége, csak titeket "zavarna", másokat nem. Hívjátok fel apukát is, hadd gügyögjön neki a kislánya.

Boldog szülinapot és minden jót a további évekre!

2019. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nyilvan tisztaban vagy vele ( remelem), hogy ez a sznap nem a vad bulirol fog szolni. Hivd at magadhoz a tesodat, esetleg a csaladot v nehany bnot/baratot egy delutani osszejovetelre. Keszits kis szendvicseket, vegyel egy tortat vhol, es uljetek le elfogyasztani. 4-5 emberrel szamolnek max. Esetleg ha ez nem opcio, akkor setaljatok egyet tesoddal es legyetek kettesben otthon, nezzetek meg egy filmet v vmi.
2019. jan. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen semmi vad bulira nem gondoltam, sőt egyik szülinapomon se voltak ilyenek. :) valószínűleg elmegyünk a közeli hambishoz utána haza és film. Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.
2019. jan. 30. 08:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem otthon. Hívd el tesódat, pár barátnőt. Egyetek valami finomat, sütizzetek. Beszélgessetek, de a filmezés is jó ötlet.
2019. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
miért ne mehetne el fiatalon szülinapozni csak mert gyereke van? van babysitter vagy nagymama stb
2019. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még kicsi a baba, ezért én is az otthoni szórakozást javaslom, esetleg egy pizsiparti keretében vagy hívj még át egy két barátnőt, társasozzatok, egyetek sütit élvezzétek egymás társaságát.

Jövőre már nagyobb lesz a babó, esetleg otthagyod valamelyik nagyinál, akkor komolyabb ünneplést tarthatsz.

2019. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nem megy a kicsi kárára és nem vadul el a dolog, ünnepeld úgy,ahogyan jól esik :D. Csinosítsd ki magatokat és csapjatok egy csajos kört. Cukrászda, torta, kis díszítés,kis zene,cuki képek és sok-sok összebújás :). Boldog szülinapot!
2019. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!