Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen, erős dühkitöréseimet...

Hirtelen, erős dühkitöréseimet hol, milyen szakemberrel tudom kezeltetni?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar apróságokon felkapom a vizet, ilyenkor ordítok, káromkodok, csapkodok, de legszívesebben bele is rúgnék valakibe vagy megtépném aki épp ott van.


Nagyon szégyellem magam emiatt, szeretnék ettől megszabadulni


2021. dec. 25. 03:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Római katolikus egyház, gyóntatószék látogatása.


Valószínűleg kényszerbetegség, rossz gyermekkori minta rögzülhetett benned. Esetleg autista lehetsz.


Tudatosísd magadban, hogy LÉTEZIK a kísértő személye (ördög) és eléggé könnyű legyőzni. Látogass meg ilyen jellegű oldalakat, GYAKOROLD ez a vallást (római katolikus!) Komolyan mondom.


Ez a viselkedésed közelít egyfajta megszállottsághoz/rögeszméhez. Valahogy próbálj szentíráshoz jutni! Imádság, böjt is segíthet, de inkább érdeklődj hittan- és bibliaóra látogatási lehetőségekről, keress imacsoportokat.


Állítólag a rózsafüzér imádkozása sokat tud tenni, hogy ez a NEGATÍV ERŐ megfékeződjön benned. Ilyen könyvesboltokat is látogathatsz.


De az evangélikus vagy református egyházban is szeretettel várnak biblia- vagy hittanórákra. A Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál tudnak ajánlani függőségekről való leszokási módszereket. Én Budapesten tudok ilyen lehetőségekről.


Gyakran hallgatsz pattogó ritmusú, disco jellegű zenéket? Az is okozhat egyfajta eksztázist, ami DROGOS hatással ér fel.


De azt kellene megtudnod, hogy milyen jellegű helyzetek okoznak ilyen fajta stresszkezelési nehézséget nálad, illetve önkifejezési zavarokat. Túl vagy terhelve? Rád kényszerítenek valamit a hétköznapokban a családod?

2021. dec. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg (saját tapasztalatomból kiindulva) van valami az életben, ami nagyon nem jó, valami nagyon nem úgy van, ahogy szeretnéd, hogy legyen, és ez annyira zavar, hogy minden kis apróságon felhúzod magad. Ilyen vagyok sajnos én is, valahogy azt a problémát kell megoldani.
2021. dec. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológushoz vagy pszichoterapeutához kell menned. Ennek megoldásához muszáj szakemberhez fordulni, mivel - teljesen érthető módon - így senki sem fog megmaradni a közeledben. Az ilyen ember elől mindenki menekül.
2021. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!