Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongás és nyugtalanság...

Erős szorongás és nyugtalanság reggelente? Mitől?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete tart hogy reggelente borzasztó elviselhetetlen nyugtalanságot érezek, hidegrázással, ritkábban hasmenéssel vagy pont hogy székrekedéssel is közvetlen ébredés után. Viszont amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan el is tűnik egy negyed óra után. Egy kis idő után elkezdett ez a nyugtalanság éjszaka is jelentkezni körülbelül elalvás idejében. Pont akkor amikor eldöntöm hogy lefekszek, és ilyen érzésekkel alszok el. Ilyenkor este nincs hidegrázás, se hasmenés, egyszerűen csak borzasztó ingerlékeny vagyok, minden zavar, ha be van kapcsolva a tv, ha nincs, egyszer fázok, utána melegem van, viszket a bőröm, kényelmetlen ha meztelenül próbálok elaludni, de az is ha felveszek valamit. Körülbelül fél évig dohányoztam és másfél hónapja vagyok leszokóban. Igyekszek szépen lassan, fokozatosan csökkenteni a dózist, ami megy is, de lehetséges hogy emiatt jelentkeznek , és akkor ezek megvonási tünetek? De ahhoz nem dohányoztam elég időt nem? Mit gondoltok? Veletek is előfordulnak ilyenek?

18/F



2021. nov. 6. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehetnek megvonásos tünetek.

Próbáld meg az orbáncfű teát esténként lefekvés előtt. Segít oldani a szorongást, és a leszokással járó kellemetlenségeket is csökkenteni fogja. Jobban fogsz aludni, és sokkal nyugodtabban ébredsz majd reggelente.

Nincsenek mellékhatásai, csak arra kell figyelni, hogy napi 1-2 csészénél többet ne igyál belőle, mert az arra érzékenyeknél fényérzékenységet okozhat.

6 hétig lehet folyamatosan használni, utána viszont 4-6 hét szünetet kell tartani.

2021. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, mindenféleképpen kipróbálom.
2021. nov. 6. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!