Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki felfedte a terapeutája / pszichológusa előtt a BDSM-es vágyait az pszichoterápiás ülések közben? Mi volt a reakciója rá?

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 03:36
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy nárcisztikus és antiszociális személyiségzavarom van (nem vicc).
2021. dec. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
És nem lehet, hogy tényleg az van?
2021. dec. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Szabad érdeklődnöm afelől, hogy milyen jellegű vágyak voltak ezek, amikre ezt a reakciód kaptad?
2021. dec. 25. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Lefordult a székről.
2021. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem teljesen fedtem fel, igazából sok mindent még nem is próbáltam akkor, ami izgat.


Előbb állapította meg a borderline személyiségzavart, utána egy nagyon hosszú teszt következett, aminek egy része a szexualitásra, főként a BDSM-re irányult. Csodálkoztam is, mert tényleg szub vagyok.

2021. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Egy csinos 40-es nőröl beszélünk egyébként akinek bevallottam az elég komoly szubmisszív vágyaimat. Illetve azt hogy nem találok ilyen nőt és az ezzel kapcsolatos érzéseimet.

Először fapofával fogadta, aztán kedvesen mosolygott, és rendkívül megértően bánt velem, utána erről (is) beszéltünk. Sokat segített egyébként amiket mondott.

2021. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Eleve borderline vagyok, és a szexualitásomra is kitértünk, és elmondtam neki. Teljesen jól fogadta, és utána már erről is tudtunk beszélni.
2021. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Megpróbáltam, de rájöttem menet közben, hogy ha elmondom, akkor abból nagy bajom lehet. Olyannyira prűd volt és másképp látta ezeket a dolgokat, hogy inkább hagytam és aztán nem is mentem többet hozzá. Sajnos a pszichológusok többsége előítéletes és emberileg alkalmatlan a szakmája ellátására.
2022. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
" Sajnos a pszichológusok többsége előítéletes és emberileg alkalmatlan a szakmája ellátására." - ezt hány szakember ismeretében írod?
2022. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!