Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki pofánver egy ismeretlent...

Aki pofánver egy ismeretlent a vasútállomáson az valószínűleg nincs rendben agyilag?

Figyelt kérdés
Meg előtte beszól neki hogy mit kell bámulni amikor elmegy a közelében. Az ilyen ember beteg mentálisan valószínűleg?
2021. dec. 26. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10

Egyszer a feleségem dühös lett rám és mindent rosszat rám mondott sőt még a fejemre is kaptam tőle. De én csak ott ültem és hagytam. Ekkor éreztem az Úr jelenléte betölt és hallottam a hangját is. Azt mondta nekem: Köszönöm hogy nem válaszoltál gonoszért, gonosszal.

Nem hinném el ha nem velem történik. A mindenható Isten oda jön hozzám és meg köszöni?

2021. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég. Mint előbb is kértelek, hagyd abba a vallás erőltetését.
2021. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#11 Azért egy Skizofrénia vizsgálatra menj el szerintem!..
2021. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Továbbá én is eltűrtem már mindenféle undorító mocsokságot anyámtól, másoktól is, akiknek egy szalmaszálat nem tettem keresztbe, egész életemben. És milyen érdekes... Nem éreztem semmi jelenlétet, semmi hangot nem hallottam. Ennyit erről.
2021. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!