Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom hogy mit csináljak...

Nem tudom hogy mit csináljak teljesen egyedül vagyok a gondjaimmal ès azzal hogy mik kavarognak a fejbe a családom nem ért meg nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül vagyok nem èrtik meg azt a szüleim hogy nem vagyok jól de igazából nem is tudok velük beszélgetni mert idegbajt kapnak nem értik azt meg hogy miért vágom a kezem van mikor gyógyszereket szedek be de nem értik azt meg hogy felejteni akarok de nem megy és ha erről beszèlek nekik akkor azt mondják hogy azért csinálom mert hülye vagyok tegnap azt is meg kaptam hogy tőlük akár öngyilkos is lehetek és pontosan tudják hogy képes vagyok rá 12 évesen pszichiátrián voltam e miatt
2022. jan. 1. 03:02
 1/6 Noir76 ***** válasza:
70%
Hány éves vagy? Jársz iskolába? Hol élsz a szüleiddel? Kicsit többet kellene tudni rólad ahhoz hogy érdemi tanácsot lehessen adni.
2022. jan. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22 a szüleimmel lakom egyenlőre egy kis faluban lakom
2022. jan. 1. 03:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Na és mit kéne felejteni, mik azok a gondok, miért lennél önygyilkos?
2022. jan. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Te simán csak unatkozol, nincs semmi felelősség benned, se magad se más iránt.

Igaza van a szüleidnek, te csak egy ingyen éló vagy és azt hiszed mindenkinek veled kell foglalkozni.

2022. jan. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az előbbi hozzászólóval! Ebből csak szakember segítsègével tudsz kijönni! Menj be a területileg illetèkes pszichiátriai ambulanciára és mondd el ezeket,, amiket itt leírtál. Nekemnis ugyanígy reagáltak a szüleim a 14 éves korombeli öngyilkossági kìsérletemre. Ez őket minősíti, nem téged! Egy szülőnek oda kellene figyelni a gyerekére és támogatni. Ha ők ennyire " vakok" akkor nem érdemlik meg, hogy a gyerekük légy .
2022. jan. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noir76 ***** válasza:
Valami kisebb vagy nagyobb város biztos van a kozeletekben ahol van területileg illetékes pszichológus, akivel ingyen tudsz beszélgetni a problémáidról. Ha esetleg van pénzed magán pszichológusra, terapeutára, még jobb. Azt gondolom, nem kell neked egyelőre dilibogyókhoz szoktatás pszichiáter által, ők sajnos jobbára az összes lelki problémát, nehéz élethelyzetet ezekkel akarják megoldani. Ami sokszor nem lesz hatásos, még több gyógyszer kell, elhagyás után visszaesés stb. Esetleg nyugtató önmagában segíthet ha ésszel szeded és nem szoksz hozzá csak mankónak használod mikor nagyon szorongsz, félsz, ideges vagy. Ezt háziorvos is kiírja, ha elmondod a panaszaidat őszintén. Viszont emellett nagyon fontos a pszichológiai terápia ahol a probléma gyökerét sikerül feloldani lassan. Emellett próbálj vitaminokat szedni magas dózisban, Omega 3, B komplex, Magnézium, stb. Próbálj kimenni kocogni minden második nap, faluban laksz, jó levegő adott. Testmozgás sokat segít. Próbálj barátokat szerezni a környezetedben és rengeteget beszélgetni.. akár online is. Ez is segít.
2022. jan. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!