Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letudom egyedül küzdeni a...

Letudom egyedül küzdeni a súlyos szorongást?

Figyelt kérdés
Azon a szinten vagyok, hogy ha jön a futár már görcsbe rándul a gyomrom előtte egy órával és a várakozás egy pokol, pedig tudom hogy 5 másodperc alatt lezajlik az egész. Ugyanez van tömegközlekedésen, amit egyedül félve merek igénybe venni
2021. dec. 10. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Ha egyedül vselkedsz neki, nagy eséllyel elkerülő taktikákat fogsz kialakítani. Ettől ugyan te magad "boldogabbank" érzed magad, de lényegében csak megoldod, hogy ne kelljen törődni a szorongás tárgyával. Pl ha együtt laksz valakivel, akkor megkéred, hgoy vegye át ő a futártól a cuccot és annyi. De ez nem oldja meg a szorongást.


De nem is kell egyedül legyőznöd. Menj el pszichológushoz, csodákat tudnak tenni:)

Az én párom 4 éve nem mert kinézni az ablakon, mert attól élt, hogy egy idegen ott áll és bámul befelé... úgyhogy volt, hogy lehúzott redőnyök mögöt téltünk. Aztán mondtam, hogy ez nemigazán élet, tessék elmenni pszichológushoz. Egész hamar megoldódott ez a probléma:) Persze van még egy halom másik, de na, időigényes a dolog.

2021. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is sürgősen pszichológust ajánlanék!


Hidd el, megváltozik az életed, ha egy szakember segít ebben neked!

2021. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!