Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Telefonfüggő vagyok! Hogy...

Telefonfüggő vagyok! Hogy szoktassam le magam?

Figyelt kérdés
Jelenleg a mai napon 8 óra a képernyő időm. Már fájnak a szemeim is. Kb 2-3 éve van ez, akkor is próbáltam magam leszoktatni de egyszerűen nem ment. Állandóan Facebookozok és azt nézem hogy ki ir nekem stb. Reggel mikor felkelek az az első hogy nyúlok a telefonomhoz és egesz estig nyomom. Ha pl ebédelek mindig viszem a telefonomat oda is. Tök durva amúgy... nem szeretek már beszélgetni sem(élőben). Olyan mintha ez lenne a valóság. Hogy szoktassam le magam? Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne! Köszönöm a válaszokat előre is!

2022. jan. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Határozz meg telefonos és telefon nélküli idősávokat. És tartsd be.
2022. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a számomra 5 legfontosabb ember az ismerősöm.

Egyből egyszerűbb a hírfolyam,ugye?


Egyből nem frusztrál hogy percenként ránézzek,mert nem történik semmi órákig,fél napig.Előbb-utóbb elszoksz az állandó nézegetéstől,mert nincs mit nézni.


A régebbi trükköm az,hogy amint valakinek elfogadtam a jelölését egyből kikapcsoltam a követését.

A végeredménye ugyanaz,mint az előbbi verziómnak.

2022. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Add el az okostelefonod, és vegyél egy butát.
2022. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-6 évvel ezelőtti trükköm nekem is ez volt,csak annyi mindent intézek a telefonon amire egy régi nyomógombos nem alkalmas,hogy el kellett vetnem.


Szóval maradtak a korábban említett praktikáim.

2022. jan. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 2. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!