Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy elveszítettem a gyerekkori barátaim?

Figyelt kérdés

Miután végeztem a középsulival egy másik városba mentem egyetemre, ettől függetlenül tartottam velük a kapcsolatot.


25f vagyok végeztem az egyetemmel és teljesen egyedül maradtam. (Egyik külföldre ment a másik barátnőjével költözött el egy másik városba, harmadik...)


Egyetemen nem sikerült kialakítanom szoros barátságokat.

Elég rossz gyakorlati helyre kerültem szóval munkahelyet akarok majd váltani.


Elég introveltált és szorongó alkat vagyok. Depresszív hangulat tölt el, ha bele kondolok abba, hogy lezárult egy korszak.


Jelenleg benne vagyok egy bizonytalan párkapcsolatban ez sem tesz jót most mentálisan.


Elég sokat szorongok a jövőn és a munkára se tudok néha oda koncentrálni igazán. (Ugye meló helyet is majd váltani akarok)



2022. jan. 1. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen meg az új munkahelyed és ott próbálj meg nyitni és barátokat szerezni, a régiek helyett lesznek újak és lehet hogy sokkal jobbak lesznek
2022. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz egyetemen se sikerült kialakítanom igaz barátságokat sajnos. 2 ami talán mondhatni baráti, de már velük sem tartom nagyon a kapcsolatot.
2022. jan. 1. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenlegi munkahelyen nagy a fluktuáció. Egy emberrel haverkodtam össze, de az is elment.
2022. jan. 1. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni hogy minél hamarabb válts munkahelyet
2022. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!