Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiválthatja ezeket a tüneteket...

Kiválthatja ezeket a tüneteket a folytonos szorongás, aggódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27 éves vagyok. Nem volt valami csodás gyerekkorom, édesapámmal és mostohaanyámmal nőttem fel. Mostohaanyám sajnos nem fogadott el, így egész gyerekkoromban kaptam tőle a hideg zuhanyokat. Ki voltam gúnyolva, soha nem volt jó neki semmi, lejáratott az iskolában stb…

Nem telt el egy nap sem szinte hogy egy pozitív szót is kaptam volna… nehezen szocializálódtam, még a mai napig is…sajnos ez végig kísért idáig és szerintem életem végéig bennem marad.

Emiatt állandóan szorongok, ideges vagyok mindenért, ha valami nem sikerül napokig depizek rajta. A munkában is ugyanez a helyzet.

Sajnos előbukkant a pánikroham már másodjára, december elején. Azóta folyamatosan érzem a nyomást a szívem környékén, a gombócot a torkomban, van mikor azt érzem melléüt és akkor nagyon megijedek. Hol jobbak a napjaim hol rosszabbak… Voltam pszhihológusnál de nem sokra mentem vele, kardiológián is voltam, rendbe találtak mindent.

A házi orvosom Frontint (0.25) írt fel, de nem igazán akarok gyógyszert szedni :/

Ezek a szorongás következményei lehetnek?

Hogy tudok ebből kilábalni? :(



2022. jan. 2. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a stressz, szorongás miatt van. Azt kellene valahogy kigyomlálni, hogy lexard a dolgokat.
2022. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a szorongás következményei.
2022. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is előjönnek ugyanezek olykor, generalizált szorongásom van. Kellene egy jó pszichológus, esetleg autogén tréning.
2022. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudsz valahogy visszavágni a ri*ngyó mostohaanyádnak? Vagy nem is szeretnél?
2022. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!