Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem használ a xanax?

Zolikaa1717 kérdése:

Nem használ a xanax?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne,hogy antidepi mellé kaptam ugye xanaxot de a 0,25 nem hasznal..vagy is mivel sose szedtem még nem tudom mit kéne éreznem de hogy nem nyugszom meg tőle az biztos.. szorongasomon nagyon minimalisan enyhit de nem er semmit ..lehet keves lenne? Meg asitani se asitok tole sot van hogy feszultebb leszek!

2022. jan. 2. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Ezek a gyógyszerek nem hatnak azonnal. A xanax lenyugtat, az antidepresszánsnak is megvan a szerepe. Utóbbi kb. 2 hónap alatt kezdi meg a hatását.

MINDENT az orvosodtól kérdezz meg, ne amatőr kuruzslóknak szolgáltasd ki magad.

A xanax, amúgy nem veszélytelen, hosszú távon károsítja a májat.

2022. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elegge erősíti a szorongást ugye a kezdeti szakasz miatt kaptam a nyugtatot..de nem erzem hogy segitene valamit is a szorongásomon természetesen nem az a cél hogy rászokjak,nem vagyok hulye..az antidepresszánstól is rettegek még mindig
2022. jan. 2. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már gyógyszereket kapsz az egy nagyon jó lépés, ne félj, jó úton vagy!


Ha nem megfelelő a xanax hatása, és emiatt rosszul érzed magad, szorongsz, rossz gondolataid vannak, az orvossal egyeztess, hogy mi legyen. Ahogy írtad ez fontos időszak, az orvosoddal tudjátok megoldani. Kitartást!

2022. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a xanax nem álmosít hanem nyugtat, elég rövid a felezési ideje, tehát hamar ürül a szervezetből.

a 0,25 mg elég bébiadag.

az orvosod által meghatározott mennyiséget szedd.

én pl 3 mg-t veszek be

2022. jan. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Pár hét és elkezd beállni az antidepi, hidd el jó lesz! Hihetetlen jó érzés volt mikor elkezdtem felszabadulni.
2022. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!