Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki mentálisan a...

Lehet valaki mentálisan a padlón egy influenszer hatására?

Figyelt kérdés

Sérülhet a mentális egészség ha valaki azt látja hogy egy bizonyos influenszernek minden összejött? Ha másfél év alatt több mint 10.000€ értékben vásárolt/ kapott a barátjától designer táskákat, designer cipőket és kozmetikumokat, kiegészítőket. Szép lakásban él Bécs elit negyedében a barátja jóvoltából.

A másik pedig azt látja hogy nem tud egyről a kettőre jutni. Miközben az adott hölgy a magánegészségügyben asszisztens Bécsben (nem is egy műszaki mérnök).


2022. jan. 3. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy lehet ha hagyod,hogy az ilyen dolgok csábitsanak.Miért foglalkozol ilyen dolgokkal, nem látsz bele senkinek sem az életébe, hogy miben él.Nem mindig a külsõség számit.

Ha neked a designer táskákra és a designer cipõkre stb. fáj a fogad,akkor te is keress egy ilyen pasit,hogy megtapasztald lehet,hogy nem minden arany ami fénylik.

2022. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan a padlón ilyesmi miatt csak olyasvalaki lehet, aki egyébként sincs rendben mentálisan.
2022. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Padlón nem voltam még ilyen miatt, de szarul tud esni, hogy a belem kidolgoztam és egyszerűen nem jutottam egyről a kettőre. Más nem csinált semmit és minden az ölébe pottyant. Nem sajnálom mástól, inkább csak azt, hogy nekem viszont mindenért meg kell dolgozni.
2022. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha azt látod hogy nem megy az életed, nem jutsz egyről a kettőre míg a másik másfél év alatt elérhet mindazt amit másik 20 év alatt se tud.
2022. jan. 3. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a Földön igazság. Én mindkét szülőmtől a legrosszabb tulajdonságokat örököltem, és az összes betegséget, testvérem pedig az összes jó dolgot. :) Ő egészséges, gazdag, mindenben sikeres. Én beteges vagyok, emiatt sikertelen, és szegény. Üdv a halandók pompás világában!
2022. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Erre mondják felénk,hogy megeszi a féltékenység.marmint téged.ne máshoz hasonlitsd magadat.mennyi időt pazarolsz el social felületeken? Tanulj nyelvet,kepezd magad.ha Z-ra gondolsz,o rengeteget dolgozik. Gondolom megragadtál gyermeki szinten és toporzekolsz,H neki mindene megvan neked meg nm.ezt hívják kisebbségi érzésnek is.meg miért nézed ha zavar amit látsz? Ez azért elég beteges.:)töltsd az idődet megfelelően,és mindig magadhoz merd magad,ne vadidegenekhez,nem látod az egész életüket.mint marketinges mondom,csak magaddal törődj.a termékek nm érnek annyit,H emiatt önértékelési zavarod legyen.mindenki értékes,találd meg te miben vagy jó és afelé indulj el.kevesebb net,több élet kezdésnek próbáld ki.
2022. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg dolgozik 🤣🤣a nap vicce. Más is dolgozik de nem jön össze neki évente 4-5 designer táska és más annyi. Miközben egy betanított munkát végez, nem orvos vagy mérnök, jogász amihez több évnyi tanulás és 60-70 tantárgy szükséges. Ne állítsuk már úgy be hogy megszakad heti négy napos munkaheten a munkába a többit meg a barátja kipótolja. Saját maga erejéből nem tudna 1000€ albérletre fizetni meg minden hónapban 1000€ elszórni magára ebből a munkára. Evvel az erővel ő is mehetne német nyelviskolába.
2022. jan. 3. 21:32
 8/11 A kérdező kommentje:

Pedig van végzettségem, egyetemi diplomám, sok évet éltem külföldön ahol tanultam, beszélek nyelveket. Képzettséget tekintve sokkal magasabb szinten vagyok mint ő. Budapest belvárosban nőttem fel, gyerekként utaztam, szakkörökre jártam, a Komjádi uszodában úsztam. Nem egy szinten nőttem vele fel a vidéki poros kisvárosban . Amit ő megél és amire rácsodálkozik az nekem sokkal előbb megvolt, már 20 évesen voltak designer dolgaim. Ma még se tudok egyről a kettőre jutni 30 évesen és nem tudok 10-15 ezer € elszórni magamra.

Egyszóval nem vagyok egy bolti eladó.

2022. jan. 5. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Téged az frusztrál, hogy ő is elérte, ami neked alapból megvolt.


Tudom, nagyon sok gazdag embert bánt az, ha egy szegény egyenesbe jön. Csak nem tudom, miért fáj ez nektek. Kevesebbnek érzitek magatokat miatta?

2022. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd rá,hadd szenvedjen.tomeny rosszindulat vagy kérdező,sirva röhögök rajtad:))) elteszem xarabb napokra. És még lenezed a vidékeiket OMFG. U R dumbbb:))
2022. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!