Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valaki mentálisan a...

Lehet valaki mentálisan a padlón egy influenszer hatására?

Figyelt kérdés

Sérülhet a mentális egészség ha valaki azt látja hogy egy bizonyos influenszernek minden összejött? Ha másfél év alatt több mint 10.000€ értékben vásárolt/ kapott a barátjától designer táskákat, designer cipőket és kozmetikumokat, kiegészítőket. Szép lakásban él Bécs elit negyedében a barátja jóvoltából.

A másik pedig azt látja hogy nem tud egyről a kettőre jutni. Miközben az adott hölgy a magánegészségügyben asszisztens Bécsben (nem is egy műszaki mérnök).


2022. jan. 3. 11:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyenek miatt soha nem irigykednék. Miért, ha meghal, akkor majd magával viszi a (k.rva ronda) dizájner holmijait? Én is irigy vagyok, de én legalább értelmes dolgokra. Pl. olyan emberekre, akiknek nagyon szép és egyben nagyon hasznos élete van. Hospice önkéntes, segítő kutya kiképző, állatvédő, természetvédő, stb.
2022. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!