Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A héten megyek életembe...

A héten megyek életembe először pszichiáterhez mire számítsak?

Figyelt kérdés

Sajnos tavalyi évem borzalmas volt, meg régebben is voltak dolgok, több mindent nem tudok feldolgozni, 20 kilót fogytam, állandóan fáradt vagyok, ingerlékeny, semmi étvágyam, folyton elsirom magam. Voltam már mindenféle vizsgálaton, de testileg rendben vagyok, a háziorvos azt mondta sajnos lelki oka van. Van egy kisfiam úgyhogy mindenképp jobban akarok lenni, hogy vidám anyukája legyen.

Annyit mondott a doktornő elbeszélgetés lesz. Kérdezgetni fog vagy hogy lesz? Gàz ha végig bőgöm az egészet? Sokszor kell menni, segít ez általában? Gyógyszert is ír ha úgy látja?



#Pszichiáter, depresszió, szorongás, pánikbetegség,
2022. jan. 4. 13:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Egy beszélgetés lesz. Ha vannak orvosi papírjait azokat vidd magaddal. Nem gáz ha sírsz.
2022. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha kell gyógyszer felírja és ha tényleg pszichés a bajod akkor igen segít.
2022. jan. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy vigyem az orvosi papirjaimat de eddig ilyen gonddal még nem voltam sehol. Vagy vinni kell ami egyéb betegségem van pl ultrahang leletet, hogy sok a gyomorsavam meg utolsó vérvételi papírt? Más nincs. Háziorvos ajánlotta őt, de nem adott háziorvos semmi papírt.
2022. jan. 4. 17:32
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindent vigyél. Ha tünet van akkor ki kell zárni a szervi okokat.
2022. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. jan. 4. 18:19
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Amit leirtál az az étkezés hiányából is eredhet. Pl vitaminhiányok is okoznak pszichés gondokat. Jobban járnál ha elsőre nekiállnál normálisan étkezni. Ha attól elmúlnak a tüneteid akkor meg felesleges pszichiátriára menned.
2022. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Volt teljes vérkép, nincs vitaminhiányom. Az a baj, hogy már egyre rosszabbul vagyok, nem akarom tovább húzni mert már mindenki azt mondja, hogy rossz rám nézni is
2022. jan. 4. 22:20
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
A verkép nem mutatja ki a vitaminhiányt, kivéve ha kifejezetten vitaminokat is kértek a veredből. Azt meg nem hiszem.
2022. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
2022. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
2022. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!