Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Totális káosz az életem,...

Totális káosz az életem, könnyebb lenne véget vetni mindennek...?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok, ezért nem tudok viselkedni, legalábbis nem úgy mintha nem lennék az, sok mindenkit megbántottam a szavaimmal, volt hogy lejárattam magam de csak később jöttem rá és nem annyira érzem most a szégyent, ahogy semmi mást sem de majd ha gyógyulni kezdek biztos felakasztom majd magam szégyenemben. Régebb nagyon csendes voltam, mindent magamba zártam most meg mindent kimondok, még ha azzal nagyon megbántok másokat, mert nekem úgy tűnik hogy másoknak sincsenek érzéseik, vagyis nem érdekel. Semmi sem érdekel, egész nap csak fekszem és nézem ahogy az életem elrepül mellettem.

2022. jan. 7. 02:57
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Az ongyilkossaggal elveszed magadtol még az eselyet is annak, hogy valaha boldog legyel. Az a legrosszabb dolog amit tehetsz. Gondolom pszichologushoz nem akarsz menni, de igy is kezdhetnel magaddal valamit, mert ez igy nem vezet jora. Vannak barataid? Csaladod? Milyen a kapcsolatod veluk?
2022. jan. 7. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, és ez honnan jött?
2022. jan. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni, hogy ennek mi értelme.

Sokadik tini aki felregisztrál, kihisztizi magát aztán félnap után törli a fiókját, rengeteg értelme van :D

Ha valaki nem hajlandó a változásra, azzal nem lehet mit kezdeni, ezvan.

2022. jan. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!