Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha felkeltelek félrebeszélek,...

Ha felkeltelek félrebeszélek, hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Lényegében annyi hogy alvászavar, depresszió miatt nappal alszom és éjjel vagyok ébren, viszont nappal mikor felkeltenek ami elég sokszor előfordul mert a kedves családomat nem érdekli hogy az nekem rossz és ilyenkor akaratlanul félrebeszélek, van hogy olyan dolgokat elmondok amiket nem kellene, gáz titkaimat, fura érzéseimet, nem odaillő szavakat, sértegetek, vagy nagyon furán fogalmazok, vagy teszek fura dolgokat, ők meg közben néznek és értelmes választ várnak tőlem de én nem tudok gondolkodni ilyenkor, aztán visszaalszom és mikor felébredek eszembe jut amiket mondtam, tettem és rájövök hogy nem vagyok normás. Sokszor beégtem emiatt és nem szeretném ha előfordulna megint, most azt csinálom hogy próbálok visszaállni hogy éjjel aludjak, nappal legyek ébren. Valamennyire sikerült is mert tegnap este korán elaludtam és most fél 4kor ébredtem, ma este lefekszem 10 körül és vissza is álltam a normális programba. Viszont ha előfordul hogy éjjel felkeltenek valamiért, mert ilyen is volt már, akkor hogyan viselkedjek normálisan ha nagyon álmos vagyok?

2022. jan. 7. 04:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy ritka hülye kérdés
2022. jan. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
normális*
2022. jan. 7. 04:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem az
2022. jan. 7. 04:10
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Akkor ne beszélj félre ezentúl ha felkeltenek, mit lehetne erre mondani?

Ha valaki felkelt alvás közbe én sem szoktam utólag emlékezni semmire mert még félálomba vagyok.

Kérd meg őket, hogy ne keltsenek fel, ez az egyetlen megoldás.

2022. jan. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Basszus, de hiába kérem meg őket, ha úgy van akkor is felkeltenek
2022. jan. 7. 04:17
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Sok emberrel fordul elő alvásból felébresztve e jelenség, nem tudom mit lehetne tenni ez ellen.
2022. jan. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Zárd be a szobád ajtaját mikor alszol. Különben meg mi az hogy szólsz hogy ne keltsenek fel és mégis felkeltenek? Küld el őket a faxba.
2022. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Aludj éjszaka és meg van oldva.
2022. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocs,hogy megkérdezem,de akkor ha éjjel vagy fent,nappal alszol,akkor mikor dolgozol??Vagy mikor éled a normális hétköznapi életed?Amit minden normális ember nappal csinál?
2022. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es


Mindent meglehet csinálni éjszaka amit nappal is, én pl home office-ban dolgozom már vagy 6-éve (covid előtt is). Minden megoldható.


De pl nem csak homeoffice-van, van még egy rakat hely ahol lehet éjszakázni.

2022. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!