Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha felkeltelek félrebeszélek,...

Ha felkeltelek félrebeszélek, hogyan oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Lényegében annyi hogy alvászavar, depresszió miatt nappal alszom és éjjel vagyok ébren, viszont nappal mikor felkeltenek ami elég sokszor előfordul mert a kedves családomat nem érdekli hogy az nekem rossz és ilyenkor akaratlanul félrebeszélek, van hogy olyan dolgokat elmondok amiket nem kellene, gáz titkaimat, fura érzéseimet, nem odaillő szavakat, sértegetek, vagy nagyon furán fogalmazok, vagy teszek fura dolgokat, ők meg közben néznek és értelmes választ várnak tőlem de én nem tudok gondolkodni ilyenkor, aztán visszaalszom és mikor felébredek eszembe jut amiket mondtam, tettem és rájövök hogy nem vagyok normás. Sokszor beégtem emiatt és nem szeretném ha előfordulna megint, most azt csinálom hogy próbálok visszaállni hogy éjjel aludjak, nappal legyek ébren. Valamennyire sikerült is mert tegnap este korán elaludtam és most fél 4kor ébredtem, ma este lefekszem 10 körül és vissza is álltam a normális programba. Viszont ha előfordul hogy éjjel felkeltenek valamiért, mert ilyen is volt már, akkor hogyan viselkedjek normálisan ha nagyon álmos vagyok?

2022. jan. 7. 04:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Éjjel is előfordult már, hogy felkeltettek? De hogyhogy?
2022. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Zárd be a szobád ajtaját.

Használj füldugót(jó félét)

Stb..

2023. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!