Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális problémára...

Ez milyen mentális problémára utal? Hogy tudnám kezelni, csak doki segíthet?

Figyelt kérdés

Adott egy munkahelyi szituáció. Egyik munkatárssammal együtt kellett egy munkát megcsinálnunk váltásban. Én megcsináltam, majd ő jött. Viszont ő csak a munka felét csinálta meg és nem tetszett neki, mikor jeleztem, hogy így nem jó. (Neki mondtam, nem a főnöknek) Amúgy is ő kérte magát a munkára, mert nyal a főnöknek. Ő meg is mondta, hogy így akar feljebb kerülni. Majd a hátam mögött már ment a főnökhöz panaszkodni rám. Aki persze közölte vele, hogy nekem van igazam, hisz ez fél munka és fogadja el a segítségem.


Viszont emiatt én egész éjjel nem tudtam aludni. Olyan szinten rástresszeltem a dologra. Pedig nyugtattam magam, hogy ez nem az én problémám. Szeretem megcsinálni rendesen a dolgokat, most ha ő felületesen csinálja nem az én gondom. Csak a tudat, hogy még próbál lejáratni, holott én segíteni akartam...


Amúgy is olyan munkakörben vagyunk, hogy stressz stressz hátán... és sokszor nem tudok elaludni emiatt és szorongok. Este eszembe jutnak az egésznapi dolgok...


Köszönöm, hogy elolvastad.


2022. jan. 8. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szorongás elvileg, de ha brutál stresszes a munkahelyed, meg ilyen idióták a kollégák, akkor nem a te fejedben van a probléma, nem "mentális betegség". Lehetne tömni magadba a szorongáscsökkentő gyógyszert, de szerintem hülyeség lenne. Nincs lehetőséged váltani?
2022. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!