Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns dózis emeléstő...

Zolikaa1717 kérdése:

Antidepresszáns dózis emeléstől lehetek rosszabúl? 10-ről ma 20mg Rexetin

Figyelt kérdés

2022. jan. 9. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyertelmu hogy igen

Muszaj volt emelni?Hirtelen dupla dozis az kemeny

2022. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sőt még a normál adagtól is. A rexetin például merevedési zavart okoz, ami tovább növelheti a depressziót.
2022. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
20mg a normal adag .. most kezdtem 1 hete eddig felezni kellett aztan 5 nap után egy egész de én kivártam az 1 hetet
2022. jan. 9. 10:02
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Lehetsz. Ne aggódj, legalább valami hatást kivált, az már valami.
2022. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-os ez megnyugtató😂
2022. jan. 9. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Rexetint (pontosabban az eredeti verziót, Paroxatot) szedek, napi 40mg-ot. Lehetsz rosszul az emeléstől, de pár nap alatt elmúlik, ez ilyen szenvedős időszak, de érdemes kivárni. Én mondjuk 3 hét alatt mentem fel 0ról 40mg-ra és különösebb mellékhatást nem tapasztaltam. Egyébként a 20mg csak a kezdő adag, 60mg-ig emelhető. Egyébként 10mg-onként szokás emelni a Rexetint, szóval semmi durva nincs abban, hogy 10mg-ról 20mg-ra emelted.
2022. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm❤️ Tudom és bízom benne,annyi mindent kipróbáltam de sajnos marad a gyógyszer :(
2022. jan. 9. 10:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit, egyébként jó választás a Rexetin, erős szerotonin visszavétel gátló és az egyik legjobb ssri, sokan csak erre reagálnak érdemben, bár én lecserélném Paroxatra, nem kerül sokkal többe, pár száz Forintról beszélünk és az mégis csak az eredeti, nem generikum. Csak azért javaslom, mert több olyan esetről hallottam, aki korábban szedte az eredeti verziót és amikor váltott Rexetinre az annyira nem jött be neki és ez nem placebo hatás, hanem valóban így volt. Mint ahogy azt is lehet érezni, hogy pl. a Frontin gyengébb valamennyivel hatásra, mint az eredeti Xanax, nem mindegy a vivőanyag. Egyébként milyen problémára szeded?
2022. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Panikzavar,generalizált szorongás,depresszió .. hát ezt írta az orvos :) majd kiderül jó e lesz.. mellekhatás semmi nem volt a kezdeti szakaszban sem,szorongás erősödott,de nyugtatoval kibirható,meg sporttal
2022. jan. 9. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!