Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bárhova megyek hányingerem...

Bárhova megyek hányingerem van.Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Másfél éve tart lassan hogy már munkába se merek menni mert félek hogy ott rosszul leszek. Ugyanígy van üzletben ha sorban állok a kasszánál,sőt volt hogy itthon is pedig itt a családdal vagyok. Egyszer sem hánytam még (tudtommal) de ez a hányinger folyton rámjön munkában főleg dél előtti órákban utána olyan 11-12 körül enyhül vagy szinte teljesen elmúlik csak ez a böfögés van meg. Nincs refluxom se semmi minden vizsgálatot végig jártam (gyomortükrözés stb). Van akinek volt már ilyen? Ha igen hogy segített ezen? Válaszokat előre is köszönöm

2022. jan. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírtad a hashtagek között, szorongás. Pszichológus/pszichiáter a megoldás.
2022. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam hogy nem-e szorongás de nem vagyok biztos benne :)
2022. jan. 12. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem volt hasonlo. Gombocerzes a torokban, ez hanyingerrel parosult. Enni sem mertem, mert feltem, baj lesz. Amik nekem segitettek:

- sport, mert mozgas kozben a legtobb esetben elmult, de meg a seta is elegendo volt (a haziorvos emiatt is megerositette, hogy a stressztol van)

- meditacios zene hallgatasa, amikor tudtam, hogy nehezebb szituban leszek (pl buszon, vonaton, repulon)

- egy idoben szedtem Valerianat is, ittam citromfu-teat. Engem mindketto almositott, meg nyugtatott is (vagy csak placebo volt, mindegy, elhittem, hogy ez jo)

- kileptem egy mergezo kapcsolatbol, pszichologus segitett feldolgozni ezt, es azota megszunt ez nekem, stresszes idoszakban is csak enyhe, abszolut viselheto tuneteim vannak

Tehat az elso nehany javaslatom csak a tuneteket kezelte, de a vegso megoldast a problema gyokerenek megoldasa jelentette.

2022. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos átérzem..hasonlóan vagyok. Totál leírtad a napjaimat:(
2022. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!