Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy reagálnátok arra, ha a...

Hogy reagálnátok arra, ha a plátói szerelmetekről, akire évekig rá voltatok kattanva kiderülne hogy erőszaktevő?

Figyelt kérdés
Szóval, maladaptiv álmodozó vagyok, az egész életem abból áll, hogy filmek mennek a fejemben, amiket én hozok létre. Az átlag férfiak, akikkel találkozom mindig is hidegen hagytak, csak akkor tud tetszeni valaki, ha tökéletes/híres, vagy már fiktív figura. 3 évvel ezelőtt megtaláltam a tökéleteset(talán borderline is vagyok és ő volt a kedvenc emberem)aki online aktív,onnan ismertem, sokszor már fizikailag fájt, hogy soha nem lehetek vele. Tavaly ősszel kiderült, hogy nemi erőszakkal vádolják és ez igaz is...teljesen elvitt egy szürreális valóságba ez az eset, ezek után csak még kevésbé fogok bízni a saját érzéseimben.

2022. jan. 13. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azonnal megszakadna a plátó szerelem. Amúgy ne így fogd fel, hiszen valójában nem is ismerted azt az embert, csak a tudatosan kialakított imidzsét láttad, nyilván nem jöttél rá. Ez nem jelenti, hogy akkor nem bízhatsz az érzéseidben, csak próbálj meg nem elvakult lenni és figyelembe venni, hogy mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, ami egy szintig normális is. Ha semmi ilyet nem látsz, akkor nem reálisan látod a másikat. Nincs tökéletes ember és ha ezt várod, akkor valóban folyton csalódni fogsz.
2022. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, ha nem bízol az érzéseidben. Ha a hétköznapi emberekben semmi vonzót nem találsz, és csak tökéletes/híres emberfölötti héroszokra gerjedsz, akkor borítékolható, hogy az egyik orbitális pofára esés a másikat fogja érni az életedben. Addig jársz jól, amíg ezek az érzések plátóiak maradnak, a való életben csak idő kérdése lenne, hogy valamelyik ilyen körülrajongott csodalény mikor törölné föl embertelenül a padlót veled.
2022. jan. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2, nem kell cinikusnak lenni egyáltalán. Leírtam ide ami bennem van. Sérülés miatt vagyok ilyen. De ezek szerint te ezt nem fogod fel.

Másrészt az eletben pont en játszom a férfiakkal es aki véletlenül megtetszett, meg az sem “tudta velem feltorolni a padlót”

2022. jan. 20. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!