Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kezdjem a gyógyulást...

Hogy kezdjem a gyógyulást anorexiából?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, elegem van, meg akarok gyógyulni. Emellett fogyni is szeretnék, meg izmosodni. Nagyon félek.


Nem vagyok vékony, 157 cm, 50 kg.



2022. jan. 13. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Te most szórakozol? "Meg akarok gyógyulni az anorexiából." Emellett fogyni is szeretnék." Rohadtul nem vicces.
2022. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Jelentsétek. A betegségből akar viccet csinálni
2022. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Bakker, neked elmeorvos kell.
2022. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy viccelnék? Beteg vagyok, fogyni szeretnék, csontsovány testre vágyom, de emellett tudom, hogy ez nem helyes, és azt kívánom bàr sose lettem volna anorexiás.
2022. jan. 14. 06:01
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Aligha vagy komolyan vehető, de ha a valóságos kérdés esélyének 1%-ot adunk, nem értem, mért láthatatlan idegenektől várod a gyógyulást orvos helyett.
2022. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Mitől félsz?

Ha gyógyulni akarsz, és egyedül nem megy, akkor kérj orvosi segítséget!!

2022. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Szia, én is gyógyulóban vagyok. Szoliba járok, hogy csininek érezzem magam, meg néha relax gyakorlatokat végzek. Szoktam főzni színes vegán kajákat, meg hobbiból letesztelem az összes vegan junk food-ot (pizza, hambi stb) amit találok xd

Én mondjuk 178 cm-hez vagyok 47kg, így van híznivaló bőven, de azért nekem is nehéz szembesülni azzal, hogy életmódot kell váltanom és mindent meg is ennem, amit lefőzök. Mondjuk "sajnos " ez megy magától...hála az extrém éhségnek..

Egyébként nagyon klassz a 157/50 szerintem, ne akarj fogyni belőle.

2022. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!