Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reagila gyógyszer t nen...

Róbert dávid kérdése:

Reagila gyógyszer t nen szedem azóta vissza jöttek a hallucinaciom mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tehat 1.5 honapig szedtem ezt a gyogyszert és a doktorur leallitotta. 3 mg ot szedtem azóta pszchiotikus nak erzem magam lehet korhazba kell mennem. Szerintetek vegyem vissza? Hozzateszem hogy magátol a gyógyszer től lehet hallucinalni mert. Ezeket szedem meg ketilept prolong 600mg huma pronol 40mg rivotril 4 mg xeplion 150mg
2022. jan. 14. 06:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Muszály volt vissza szednem
2022. jan. 14. 07:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Nélküle ne változtass a gyógyszereléseden semmiképp. A problémádat viszont mondd el mindenképpen. Biztosan keres valamilyen megoldást.
2022. jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem veszi fel rám a doktorur
2022. jan. 14. 09:46
 4/6 A kérdező kommentje:
A telefont
2022. jan. 14. 09:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Ketilept prolong 600 mg Reagila 3 mg Xeplion 150mg ez igy nagy dozis antipszchiotkum?
2022. jan. 14. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem pszichiáter vagyok, szóval nem értek a gyógyszereléshez. A pszichiátert/aszisztensét próbáld elérni.
2022. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!