Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már végleg beégtem?

Már végleg beégtem?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi van velem, egyszerűen nem bírok koncentrálni, nem tudom hogy ki vagyok és fura a személyiségem, mintha nem én lennék. Olyan dolgok hagyják el a számat, amit egészségesen nem mondanék ki, így anyám is már csomó mindent tud rólam, amit nem kellene. A legrosszabb az egészben hogy a memóriám is pocsék, tehát arra sem emlékszem hogy miket beszéltem. És olyan érzésem van mintha 1 éve már aludnék, vagyis nem tudom hogy mi történt azzal az évvel, mintha azt csak úgy átugorttam volna és közben valaki más lettem akit nem ismernek.

2022. jan. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen iskolai végzettséged van?
2022. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit kesze-kusza, de, ha jól értem, akkor az a gondod, hogy nem figyelsz arra, ami körülötted történik. Pl azért nem emlékszel mi történt, mert nem is figyeltél rá. Azért mondasz ilyeneket, amiket nem akarsz, mert arra se figyelsz oda, hogy mit mondasz. A koncentrációdat javítsd. Akár tudatosan kommenteld magadban, hogy éppen mit csinálsz, gondolkodj mielőtt mesélsz magadról.
2022. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szkizoid viselkedészavar?
2022. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress fel egy szakembert, ez összetettebb, mint amit mi itt találgathatunk. A memóriazavart is több minden válthatja ki.

De nem égtél be végleg, bár nem tudom ezt hogy érted, de én úgy értem, hogy nincs minden veszve.

2022. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ilyen volt ez az évem, összefolyt minden. Mit ha kimaradt volna :/// :D persze történtek dolgok, csak olyan mélyen, mitha búvópatakként telt volna meg elmém forrása.
2022. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!