Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichiáter hazudhat?

Egy pszichiáter hazudhat?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem hogy nem vagyok skizofrén,de a papíromra az van írva hogy skizofrénia. Most akkor az vagyok vagy sem?
2022. jan. 17. 19:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%
Fényképezd már be ide azt a papírt.
2022. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hazudhat. Ha azt mondta, nem vagy skizofrén, valószínűleg azért tette, mivel valóban meggyőződése, hogy nem vagy az. Gondolom ahogyan bármilyen más orvosi esetben is, itt is megeshet, hogy más orvosoknak más a szakvéleménye egy adott problémáról.
2022. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Szedsz gyógyszert, van más mentális betegséged? Mert ha igen, lehet azért írta oda ezt a diagnózist, hogy olcsóbban megkaphasd a gyógyszert.
2022. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%
Nekem már hazudott nem egyszer nem egy pszichiáter. Volt amit megértettem hogy miért és volt amit nem. Pl. azért kaptad ezt a diagnózist hogy ezt és ezt a gyógyszert fel írjam neked ...
2022. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
#3 Van. Bipoláris depresszió.
2022. jan. 17. 19:47
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
És milyen gyógyszert kapsz? Töltsd már fel az orvosi papírodat név nélkül!
2022. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is az van, és nekem is "egyéb szkizofréniát" írt még pluszban diagnózisként, hogy kiemelten áron kaphassam a gyógyszereimet. Ha tetszik a lepontozónak, ha nem, ez így van. Nem vagyok skizo.
2022. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
#6 Minek?
2022. jan. 17. 19:50
 9/35 anonim ***** válasza:
34%
Hogy lássam, hogy tényleg az van-e odaírva, hogy skizofrénia. Olyan nincs, hogy nem vagy skizofrén, de az orvos aláírja, hogy az vagy. Ő nem játszhat emberek egészségével meg a saját szakmai hitelével.
2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
81%

Az orvos is ember, persze hogy van olyan, hogy elhallhat dolgokat, vagy nem oszt meg veled minden gyanút.


Illetve ha x dolog gyanújával kerülsz oda, az nyilván rajta lesz a papíron, még akkor is ha a gyanú nem igazolódik be.


Az meg a másik, hogy a magyar egészségügyben az informatika a béka valaga alatt kettővel van, szóval nem lepne meg, ha nyilvántartási hiba lenne benne, mer a cucc fele papíron (!!!) van, a másik fele meg egy szép lassan haldokló 1996ban gyártott pcn, ami vagy elszáll vagy nem.

2022. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!