Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichiáter tényleg...

Egy pszichiáter tényleg diagnosztizálhat és kezelhet adhd-s betegeket?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor Bács-kiskun megyében tud valaki ilyen pszichiátert?

2022. jan. 12. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván, hiszen képzett szakorvos. Szerinted kinek kellene amúgy diagnosztizálni és kezelni?

Dr. Laczkó Tibor, Dr. Beliczay Zsuzsanna,

2022. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Pszichiáter dolga.
2022. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

felnőttként? elméletileg igen, de nem igazán foglalkoznak vele, kivéve a sote adhd ambulanciáján a megfelelő gyógyszert csak ott tudják felírni és hosszú a várólista.

ha gyerekről van szó akkor gyermek-és ifjúságpszichiáter tudja, az tuti van a megyében (gyerek háziorvos tudja hova kell irányítani)

2022. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló nagyon köszönöm a válaszod,nem tudom kinek kellene kezelni,nyílván való hogy ezért írtam ki ezt a kérdést,járok pszichiáterhez,és mondtam is neki a adhd gyanúmat,és azt mondta hogy konkrétan erre nem írhat ki nekem ilyen jellegű gyógyszert, de olyan antidepit tud kiírni amit használnak ADHD kezelésben is.


2-es köszönöm.


3-as köszönöm a válaszod!Felnőttként,konkrétan nekem lenne rá szükségem.31F

2022. jan. 15. 16:38
 5/7 Artemovszk ***** válasza:
MAgán orvoshoz is mehetsz, ott rövidebb a várólista. Kb. 4 magán klinika van az országban akik foglalkoznak felnőtt adhd-ével és írhatnka fel gyógyszereket. Facse: felnőtt adhd-ések csoportja
2022. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budapesten magánban is már közel fél év a várólista a covid miatt és az felnőtteket fogad. Na persze 100 ezer ft felett van mire megkapod a diagnózist és a gyógyszert.
2022. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fél év volt a várólista, Zádory Rendelő. Nagyon frusztráló volt a bizonytalanság minden nap néztem mikor jön az email, de amint elkezdődött a kezelés, már másnap reggel olyan minőségi változás történt az életemben, hogy elképesztő
2022. dec. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!