Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet kezdeni a folyton...

Mit lehet kezdeni a folyton változó és nagyon szélsőséges, kirobbanó érzelmekkel?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, hogy ilyen vagyok. Utálom magam, csodálom, hogy létezik olyan aki elvisel. Egyébként már pici gyerekként is ilyen voltam. Nem tudom, hogyan tudnám kezelni

2022. jan. 17. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kort és nemet jó lenne tudni.elsore bipolárisnak tűnsz,de nyilván ahhoz egy szakember fog kelleni.most telihold van,erős hidegfronti behatassal. Az emberek ugyanígy megérzik a valtozasokat,es pl napsütéses időben boldogabbak,mert az agyuk olyan ingerületátvivő anyagokat termel ami serkenti az embert.dopamin,szerotonin stb.noknel a hormonhaztartas is fontos, teljesen természetes,H a nőknek a ciklus során imbolyog a hangulatok.pms be meg főleg.allitolag van a férfiaknak is hormon ciklusok,ahogy ők is úgymond klimaxolnak, nyilván más tünetekkel. Első körben egy rendszeres testmozgást mondanék, magnéziumot,D vitamin,halolaj,sok víz, kamilla és citromfű tea,esetleg gyógynövényes kapszula.ha kibillensz és düh kezelési problémák lesznek plusz pszichózis,akkor már sajnos gyógyszer lesz.de tegyél meg mindent,H ne kelljen szedned.nyilvan szakember fog diagnózist felállítani,nekem 500kerdeses teszt volt.de egy tapasztalt pszichiáter segíteni tud,de azért én kezdésnek egy pszichológust keresnek fel.es sokat pihenj,mert aki hajlamos a gyengébb idegállapotra annak a megfelelő alvás rengeteget segít.
2022. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

21/n

És nem vagyok bipoláris, vagyis elvileg borderline, de már semmit nem szedek, mindet elhagytam és leszoktam róluk. De az állapotom nem javult az eredetihez képest, gyógyszerekkel még rosszabb volt, most meg olyan mint amilyen nélkülük alapból volt. Ez csak azért zavar, mert a hirtelen érzelmi változások miatt mindig megbántom akit szeretek

2022. jan. 17. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!