Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fogyaszt valaki hasist...

Miért fogyaszt valaki hasist / marihuánát?

Figyelt kérdés
Hiszen káros az egészségre és tiltott is. Azok válaszát kérem, akiknek már kipróbálták.

#drog #THC #hasis #maihuána
2022. jan. 18. 05:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert unatkozik van ideje ilyesmire
2022. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert kellemes érzést okoz. Én akkor használtam mikor nagyon szenvedtem egy szakítás után és pár hétig el kellett viselnem a volt páromat az új nőjével együtt. Nem tudtam kikerülni a helyzetet de elviselni másképp nem tudtam volna. Beszivva nem érdekelt annyira. Egyébként nem vagyok/voltak rendszeres marihuána használó. De ilyen esetekben nagyon jól jött.
2022. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
56%

Naponta szívva nagyon ártalmas tud lenni. Minden rosszra egy ilyen cigi a megoldás, a stabadidő rámegy a szívásra, pihenésre. Nehéz fenntartani vele egy normális életvitelt, de azért nem lehetetlen.


Nagyon ritka fogyasztásnál nincsenek ilyen gondok, és realitása is van, hogy vki ne kattanjon rá.

10 éve max évi 3x füvezek. Orvosom sem ellenzi ilyen gyakorisággal.

2022. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 NTBS ***** válasza:
49%
Kellemes érzéseket ad neki.
2022. aug. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
45%
persze, lehet tulzasba esni de alapvetoen nem karos
2022. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Fájdalomcsillapító, szorongáscsökkentő, menekülés valami elől, amihez nem érez magában elég erőt, hogy megküzdjön, illetve lehetetlennek tartja, hogy győzzön.
2022. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ahányszor szívtam füvet meg hasist sosem volt hú de jó élményem, nem éreztem semmit, behánytam, nyugtalan lettem. És ez hollandiában vett cucc volt jórészt.
2022. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért füveztem, mert azt hittem segít, de már kb. a 3. Után egy rakás szar volt. Én nem is füvezem
2022. okt. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem haverom fű függő, már évek óta küszködik, hogy leszokjon róla. Nagyon sokszor mondja, mennyire rosszul van tőle. Máskor azt mondja, hogy csak ez segít neki elviselni a dolgokat és csak még 1 hétig szív stb. Nincs az a pénz amiért én rászoknék.


Bát anno rendeltem fű magokat, hogy majd lejövök a nyugtatókról vele. 2 év felfüggesztettet kaptam, de a pozitív benne, hogy pszichológus helyre rakott

2022. okt. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
10 évig szívtam, átlag napi 1-2 cigi. Először nagy poén, sikerült szerezni, hú kerítsünk rá valami jó alkalmat (pl Matrix 1 moziban de komoly volt, székről leestünk majdnem), aztán bulik során a klikkek (na akkor menjünk ki, itt van készen a zsebemben), új ismeretségek, közös vihogások, aztán megszokás, osztozkodások, tartozások, kinek van, nekem is, majd megadom, itt egy kétszázas, tedd bele, ilyenek, aztán egyedül is, mit csináljak ha nincs, se ehhez se ahhoz nincs kedvem, kit hívjak fel, aztán már nem is jó, csak fejbevág, szívdobogás, tompaság, ha nincs akkor csak feszülök. Aztán megunom, kidobom az első kukába a maradék pakkot, kell a tökömnek, hopp pár nap pár hét, és mindjárt lett szabadidőm, motivációm, érdeklődésem, energiám. Majd ha nyugdíjas leszek, talán megint, addig inkább csak továbbpasszolom, ha a kezembenyomják a spét.
2022. nov. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!