Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rá lehetőség, hogy ha...

Van rá lehetőség, hogy ha régebben diagnosztizáltak nálam egy betegséget, azt meg tudjam nézni valahol?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapun lehet ilyesmit nézni, de ezt pont nem találtam meg.

Gyerekkoromban jártam fejlesztésre, mert problémás gyerek voltam. Az is lehet, hogy pszichológushoz. Nem csodálkoznék rajta, ha a szüleim esetleg eltitkoltak volna előlem egy diagnózist. Ezt meg tudom nézni valahol?



2022. jan. 25. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
eeszt.gov.hu
2022. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az EESZT csak 2017-ben indult az EESZT, annál régebbi dokumentumokat valószínűleg nem fogsz megtalálni benne sajnos
2022. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Több évtizedes diagnózisok nincsenek meg. Pláne ha nem is orvosi. Most te gondolsz valamilyen betegségre. Mire? De akármi is az, ha fennáll, akkor most is diagnosztizálható. Ha meg nem áll fenn, akkor mindegy.
2022. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van, nekem pl. a dokim a múltkor azt is visszanézte, hogy 2007ben milyen gyógyszert írtak ki nekem. Azt nem tudom az adatbázis meddig nyúlik vissza.
2022. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tervben volt hogy a sok régebbi papíralapú dokumentumot digitalizálják, de kapacitás hiányában ez nem történt meg mindenhol.
2022. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Autizmusra, asperger szindrómára gondolok. Már régóta gondolkozom rajta, hogy van-e nekem, egy családtagom már volt, hogy mondta, hogy van(bár ő szerintem nem hivatalos adatok miatt). Most jöttem rá nemrég, hogy ez is érhet plusz pontot az egyetemi felvételin, meg amúgy is jó lenne tudni. De ha nincs meg a dokumentum, akkor majd elmegyek pszichológushoz. El lehet csak azért menni pszichológushoz, hogy megállapítson egy diagnózist vagy el kell kezdenem járni, és előbb-utóbb meg lesz?
2022. jan. 25. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

A beteg életutad le tudod kérdezni 2007-ig visszamenőleg innen kiindulva:

[link]


Itt nyomd meg, hogy használom a szolgáltatást, lépj be és állítsd be az időtartamot, amire kíváncsi vagy. Ma este 9-től 10-ig nem működik. Csak azt látod, amit lejelentettek, tehát a különböző leletek nem tölthetők le, csak az, hogy melyik orvos mikor vizsgált, milyen gyógyszereket váltottak ki a nevedre, stb.

2022. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen elmehetsz pszichológushoz egy diagnózisért is, mért kéne "járni"? A járás terápia. Nincs szükséged terápiára. Persze a diagnózis se egy alkalom lesz, és nem tudja akárki megállapítani, csak aki ehhez ért. A minimum a klinikai szakpszichológus, de közülük se mindenki fogja elvállalni. És nyilván jó drága. Milyen jellemvonásaid vannak, amik alapján ezt gondolod?
2022. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!